App Store Google Play

Під унікальним театром одного актора «Крик» у Дніпрі оселилися безхатьки

22.12.2016 10:20
Під унікальним театром одного актора «Крик» у Дніпрі оселилися безхатьки

Дніпровський “Будинок Архітектора" у Дніпрі, по вулиці Грушевського 1, та розташований у ньому театр “Крик” вже не перший рік намагаються боротися із проблемним підвалом. Диряві каналізаційні труби, вже не перший рік дошкуляють приміщенню, в центрі міста, поганим запахом. Поганий запах із підвалу — звісно заважає працівникам закладу. Однак, непокоїть їх ще і безпека будинку. Адже, підвальне приміщення дванадцяти поверхівки і досі лишається відкритим. І от, кілька років тому, до цієї палітри ароматів додалися ще й безхатченки, які облаштувалися у підвальному приміщенні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «9 канал».

Працівники “Будинку Архітектора і театру “Крик” вкрай обурені: несвіжі запахи псують репутацію обох закладів. Тут проводяться виставки, конференції, відбуваються аншлагові вистави, на які з’їжджаються гості не тільки з України, а і з-за кордону.

«Проблеми, які виникли в підвалі існують вже не перший рік. Але з кожним роком, все гірше і гірше. Труби прорвані, дверей немає. Ті двері, які були поставлені минулого року — зрізані. Зараз там проживають волоцюги, які влаштували туалет у підвалі. І в нас відчай, хоч закривай театр. Я не можу дозволити глядачеві заходити в зал, в якому несвіжим пахне», - розповів Михайло Мельник, народний артист України, режисер і актор театру “Крик”.

Директор “Будинку Архітектора Світлана Сапрунова зазначила, що така ганебна ситуація псує репутацію всього міста.

«До будинку приїжджають люди з усіє країни. Ми – обличчя міста. І маємо такі іміджеві втрати, коли запахи жахливі - ми з таким миритися не хочемо», - зазначила директор.

Непрохані гості апартаментів у підвалі занепокоєння господарів не розділяють. Дарма, кажуть, їх звинувачують. Вони ладні навіть допомагати, якщо треба.

«Ми ж нормально до людей ставимося, якщо потрібна допомога – будь ласка. Ось нещодавно були скарги, мовляв, неприємний запах, тому що труба пробита. Я прийшов, подивився, кажу, що зможу сам все поремонтувати, але грошей для матеріалів в мене немає», - зазначив безхатченко Анатолій.

Правоохоронці ж такого ентузіазму волоцюг не підтримують. Зауважують, що проживати в цьому приміщенні не можна.

«ЖЕКом заблокується вхід, щоб люди не змогли потрапити в дане приміщення. Приміщення не пристосоване для житла. І ці люди переїдуть в спеціальні центри, де їм вже нададуть житло», - зазначив інспектор патрульної поліції Роман Боровий.

Особисто розібратися із проблемами Будинку Архітекторів  пообіцяв заступник міського голови Михайло Лисенко.

«Ми зв'яжемося з театром самі. І в найстисліші терміни приймемо ті заходи, які задовольнять театр», - наголосив Лисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...