App Store Google Play

Краснов підтвердив договірняк з депутатами з БПП щодо зриву голосування в міськраді Дніпра

22.12.2016 11:00
Краснов підтвердив договірняк з депутатами з БПП щодо зриву голосування в міськраді Дніпра

Депутат Дніпровської міської ради з фракції «Громадська сила» Загід Краснов фактично підтвердив переписку з колегами з фракції «Блок Петра Порошенка – «Солідарність», у якій він дякував їм за зрив голосування щодо концепції впорядкування ринку зовнішньої реклами в місті, яку розглядали на сесії 21 грудня.

«Кому не встиг подякувати по телефону і особисто, кажу зараз – дякую», – написав Загід Краснов на своїй сторінці у Facebook, коментуючи результати засідання.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що Загід Краснов подякував представникам фракції БПП, які утрималися від голосування спільно з рештою коаліції, аби зірвати голосування за нові правила розміщення зовнішньої реклами. Одразу після того, як відповідне питання було повторно провалене депутатами, він просто в сесійній залі почав розсилати sms-повідомлення, у яких назвав себе «боржником» по відношенню до Максима Кучугури (обраний від БПП) та куратору депутата Северина Маринчука на ім’я Герман з партії Народний Фронт.

Крім іншого, на знімках помітно переписку під час сесії міськради Краснова з головою Дніпропетровської обласної ради Глібом Пригуновим (також представник БПП), який пізніше назвав фото несправжніми. Як не приховує сам пан Краснов, він та його однопартійці мають майнову та підприємницьку зацікавленість на рекламному ринку.

Між тим, боротьба з незаконною рекламою в Дніпрі – актуальне питання для його мешканців, адже наразі місто захаращене рекламними конструкціями різних видів і форм. Чимало з них встановлювалися з грубими порушеннями правил безпеки. Деякі носії розміщували навіть на опорах високовольтних ліній та на небезпечних ділянках дороги. Хаотичне розташування білбордів та сітілайтів псує зовнішній вигляд вулиць і архітектурних пам’яток міста.

Нова концепція мала на меті запровадити єдиний підхід до роботи ринку зовнішньої реклами. У проекті документа, зокрема, передбачений поділ території міста на умовні 5 зон з урахуванням особливостей забудови. Концепція також забороняє розміщення рекламних носіїв в історичній частині Дніпра.

Коментуючи поведінку прихильників Краснова та тих, кому він тепер винен, міський голова Борис Філатов заявив, що депутати таким чином показали, що «вони не зацікавленні у врегулюванні рекламного ринку, натомість хочуть, щоб місто було заставлене огидними білбордами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...