App Store Google Play

Дніпропетровщина - лідер за кількістю смертей через алкоголь

22.12.2016 13:00
Дніпропетровщина - лідер за кількістю смертей через алкоголь

Алкоголь - причина величезної кількості хвороб. А Україна - на 5-му місці в світі по смертності через нього. І скоро свята. Час замислитись про те, що і скільки ми п'ємо, і як це впливає на здоров'я. 

Дніпропетровщина - лідер в Україна за кількістю смертей через алкоголь. В цілому на півдні і сході країни з цієї причини вмирає більше людей. А на заході виділяються Львівська, Закарпатська та Хмельницька області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на businessviews.com.ua.

Як це не дивно, найменше українців помирає від алкоголю в столиці. Найбільше смертей через проблеми з психікою після вживання алкоголю на Закарпатті. А через дегенерацію нервової системи найбільше українців помирає в Одеській, Сумській та Запорізькій областях. 

А ось померлих через алкогольну полінейропатію в Україні майже немає. Це хвороба, через яку порушується робота периферичних нервів. Нею хворіє як мінімум 80% алкоголіків. Симптоми - атрофія м'язів ніг, порушення чутливості, синювата шкіра кистей і стоп, порушення мови. Супроводжується психічними порушеннями. Вилікуватися можна, але потрібно, в тому числі, повністю перестати пити.

Проте багато хто вмирає через хвороби серця. Враження серця виникає у половини алкоголіків. Повністю вилікуватися не можна, можна тільки зупинити розвиток хвороби і полегшити стан. Ускладнюється тим, що разом з серцем уражаються нирки, печінка, органи дихання.

Алкоголь знищує печінку. Він - причина різних уражень печінки, в тому числі її повного руйнування. Тканина печінки просто заміщується сполучною тканиною. Найбільше смертей від алкогольної хвороби печінки на Закарпатті, в Луганській і Миколаївській областях.

Трапляється і банальне отруєння алкоголем. І тут знову лідер - Дніпропетровщина.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...