App Store Google Play

Нацполіція відкрила друге кримінальне провадження через порушення в роботі кар'єру на Дніпрі

21.12.2016 18:00
Нацполіція відкрила друге кримінальне провадження через порушення в роботі кар'єру на Дніпрі

Керівництво Головного управління Національної поліції розглянуло звернення народного депутата України Андрія Денисенка щодо перевірки законності проведення вибухових робіт на Петровському родовищі (с. Діброва, Синельниківського району Дніпропетровської області) працівниками ТОВ "Агрофірма "Новатор".

Нагадаємо, що протягом року мешканці Синельниківського району зверталися до Андрія Денисенка з проханням розібратися із незаконними підривами Лоханського порогу та руйнування берегу Дніпра.

Вибухові роботи ведуться у межах водоохоронної зони, в межах якої забороняється скидання неочищених стічних вод, використовуючи рельєф місцевості (ст. 87 Водного кодексу України).

За результатами звернень Андрія Денисенка до уповноважених органів, поліція розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення "Агрофірмою "Новатор" правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, а саме - підривних робіт на Петровському родовищі, за ч.1 ст.272 КК України. Крім того, розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.242 КК України ("Порушення правил охорони вод").

На теперішній час, у зазначених кримінальних провадженнях триває досудове розслідування, проводяться слідчі (розшукові) дії та експертні дослідження.

Державна екологічна інспекція України також перевірила законність дій "Агрофірми "Новатор" та виявила, що підприємство здійснює користування надрами з цілою низкою порушеннь вимог законодавства у сфері надрокористування. Зокрема, проект "Розробка Петровського родовища гранітів у Синельниковському районі Дніпропетровської області" не пройшов екологічну експертизу; відсутній геологічний супровід гірничих робіт, відсутня геологічна документація та ціла низка інших порушень, які не було усунено.

Громадська приймальня народного депутата України Андрія Денисенка, тримає на постійному контролі питання з Петровським кар'єром, з метою захисту інтересів мешканців Дніпропетровщини та недопущення руйнування прибережної зони Дніпра.

Для довідки: ТОВ "АГРОФІРМА НОВАТОР", яка входить до складу "МSM technology group", яка належить олігарху Вадиму Єрмолаєву.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...