App Store Google Play

Філатов: «Громадська сила» та частина депутатів з БПП не зацікавлені у впорядкуванні ринку зовнішньої реклами в Дніпрі

21.12.2016 21:00
Філатов: «Громадська сила» та частина депутатів з БПП не зацікавлені у впорядкуванні ринку зовнішньої реклами в Дніпрі

Очільник Дніпра Борис Філатов переконаний, що голосування за концепцію розміщення зовнішньої реклами в місті було зірване навмисно. Про це керівник міста заявив 21 грудня в ході брифінгу щодо підсумків 17-ї чергової сесії міської ради.

Впорядкування ринку зовнішньої реклами в Дніпрі викликало палке обговорення в сесійній залі. Після тривалої дискусії зусиллями деяких депутатів питання було зняте з порядку денного.

«Сьогодні були зірвані маски. Певні політичні сили в сесійні залі під запис зізналися, що, перебуваючи в міській політиці, вони фактично знаходяться і в рекламному бізнесі. Я називаю речі своїми іменами. Сьогодні депутати, які мають стосунок до партії «Громадська сила», і частина депутатів з фракції «БПП – «Солідарність» показали, що вони не зацікавленні у врегулюванні рекламного ринку, натомість хочуть, щоб місто було заставлене огидними білбордами», – сказав Борис Філатов.

Наразі в Дніпрі можна побачити рекламні конструкції, які встановлені на опорах високовольтних ліній електропередач. Крім того, хаотичне розміщення білбордів та сітілайтів суттєво впливає на вигляд вулиць Дніпра та навіть загрожує безпеці дорожнього руху.

Нова концепція має на меті запровадити єдиний підхід до роботи ринку зовнішньої реклами. У проекті документа, зокрема, передбачений поділ території міста на умовні 5 зон з урахуванням особливостей забудови. Концепція також забороняє розміщення рекламних носіїв в історичній частині міста.

Нагадаємо, одразу після голосування за відповідне рішення керівник фракції Громадська сила Загід Краснов надіслав два повідомлення з текстом "я теперь твой должник" - депутату від БПП Максиму Кучугурі та якомусь Герману з Народного Фронту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...