App Store Google Play

У Дніпрі відкрилася щорічна виставка дитячих робіт «Різдвяна зірка»

20.12.2016 21:00
У Дніпрі відкрилася щорічна виставка дитячих робіт «Різдвяна зірка»

У вівторок, 20 грудня, в музеї «Літературне Придніпров’я» (просп. Дмитра Яворницького, 64) відкрилася восьма щорічна виставка дитячих робіт «Різдвяна зірка», присвячена новорічним та різдвяним святам.

На виставці представлені понад 200 робіт вихованців семи музичних та мистецьких шкіл міста Дніпра.

«Для багатьох маленьких художників, роботи яких ми бачимо сьогодні, – це перша виставка. Ці роботи несуть щирість, дитячу безпосередність, вони передають особливе бачення світу – дуже важливо показати це людям», – каже заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Роботи, представлені в «Літературному Придніпров’ї», виконані в різних живописних та графічних техніках. Тут є живопис, графіка, декоративне мистецтво.

Євгенія вперше спробувала малювати пастеллю, на виставці можна побачити дві її роботи – «Помічники» та «Літературна ніч».
«Я займаюся малюванням 3 роки, вже вдруге мої роботи представлені на виставці «Різдвяна зірка». Дуже приємно, що мої малюнки зможуть побачити мешканці Дніпра та знайти в них щось близьке для себе», – каже юна художниця.

Марії сім років і вона малює різних тварин. «Тут моя картина, яку я намалювала фарбами. Зазвичай на моїх малюнках з’являються різні тварини, про яких я вигадую розповіді, перш ніж почати малювати», – розповідає Марія.

Виставка «Різдвяна зірка» триватиме до 19 січня 2017 року. Під час виставки буде представлена святкова програма, майстер-класи з орігамі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...