App Store Google Play

Обласна влада привітала дітей реабілітаційного центру зі Святом Миколая

20.12.2016 08:00
Обласна влада привітала дітей реабілітаційного центру зі Святом Миколая

З нагоди свята голова обласної ради Гліб Пригунов завітав до навчально-реабілітаційного центру №12. У цьому закладі навчається і живе 194 дитини з вадами. Перш за все це слабозорі та дітки із вадами розвитку. Втім, великим сюрпризом було побачити те, наскільки вихованці центру творчі та обдаровані, яка в них яскрава уява та велике терпіння. Дивлячись на них, розумієш – в душі ці діти набагато доросліше своїх однолітків. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-центр ДОР. 

У коридорі школи нас зустрічали прекрасні результати кропіткою роботи учнів: плетені, вязані та вишиті маленькими ручками шедеври. У центрі панує надвичайний спокій, тиша й порядок. Тут – своя атмосфера. Атмосфера взаємоповаги та взаєморозуміння. Серед дітей немає лідерів чи аутсайдерів – усі рівні, усі пишаються досягненнями один одного, старші підтримують менших. Навчання цих дітей також потребує особливих умов.

«Нещодавно у нас з’явилось необхідне обладнання для навчальних класів. Дякуємо за це обласній владі. Ми отримали спеціальні монітори та друкарські машинки для слабозорих дітей. За допомогою цих приладів розвиток дітей відбувається швидше і якісніше», — розповідає Антоніна Набокіна, директор центру.

У якості привітання із Днем святого Миколая вихованці реабілітаційного центру отримали солодкі подарунки та казкову виставу.

«День святого Миколая – це свято, коли потрібно робити добро, нести оточуючим щастя й радість. Серед цих дітей багато сиріт, отже ми вирішили взяти на себе місію чудотворця Миколая та привітали вихованців центру, зробити їм яскраву виставу і вручити солодкі подарунки. Робити добро навіть приємніше, ніж його отримувати у свою адресу. Памятайте про це завжди, не лише під час свят!», — Гліб Пригунов.

Окрім того, наразі цим дітям дуже потрібні книжки українською мовою великим шрифтом. У багатьох з вас мабуть залишилися дитячі казки, книжки з малюнками, можливо, дитячі біблії, написані великим шрифтом. Ми пропонуємо дати їм нове життя! Саме тому Дніпропетровська обласна рада запрошує усіх жителів міста та області прийняти участь у благодійному заході. Усі бажаючі можуть принести книжки у будівлю обласної ради (421 кабінет на 4 поверсі) або ж самостійно відвезти книжки до реабілітаційно-навчального центру №12, за адресою м. Дніпро, вул.Саранська 6.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...