App Store Google Play

Обласна влада привітала дітей реабілітаційного центру зі Святом Миколая

20.12.2016 08:00
Обласна влада привітала дітей реабілітаційного центру зі Святом Миколая

З нагоди свята голова обласної ради Гліб Пригунов завітав до навчально-реабілітаційного центру №12. У цьому закладі навчається і живе 194 дитини з вадами. Перш за все це слабозорі та дітки із вадами розвитку. Втім, великим сюрпризом було побачити те, наскільки вихованці центру творчі та обдаровані, яка в них яскрава уява та велике терпіння. Дивлячись на них, розумієш – в душі ці діти набагато доросліше своїх однолітків. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-центр ДОР. 

У коридорі школи нас зустрічали прекрасні результати кропіткою роботи учнів: плетені, вязані та вишиті маленькими ручками шедеври. У центрі панує надвичайний спокій, тиша й порядок. Тут – своя атмосфера. Атмосфера взаємоповаги та взаєморозуміння. Серед дітей немає лідерів чи аутсайдерів – усі рівні, усі пишаються досягненнями один одного, старші підтримують менших. Навчання цих дітей також потребує особливих умов.

«Нещодавно у нас з’явилось необхідне обладнання для навчальних класів. Дякуємо за це обласній владі. Ми отримали спеціальні монітори та друкарські машинки для слабозорих дітей. За допомогою цих приладів розвиток дітей відбувається швидше і якісніше», — розповідає Антоніна Набокіна, директор центру.

У якості привітання із Днем святого Миколая вихованці реабілітаційного центру отримали солодкі подарунки та казкову виставу.

«День святого Миколая – це свято, коли потрібно робити добро, нести оточуючим щастя й радість. Серед цих дітей багато сиріт, отже ми вирішили взяти на себе місію чудотворця Миколая та привітали вихованців центру, зробити їм яскраву виставу і вручити солодкі подарунки. Робити добро навіть приємніше, ніж його отримувати у свою адресу. Памятайте про це завжди, не лише під час свят!», — Гліб Пригунов.

Окрім того, наразі цим дітям дуже потрібні книжки українською мовою великим шрифтом. У багатьох з вас мабуть залишилися дитячі казки, книжки з малюнками, можливо, дитячі біблії, написані великим шрифтом. Ми пропонуємо дати їм нове життя! Саме тому Дніпропетровська обласна рада запрошує усіх жителів міста та області прийняти участь у благодійному заході. Усі бажаючі можуть принести книжки у будівлю обласної ради (421 кабінет на 4 поверсі) або ж самостійно відвезти книжки до реабілітаційно-навчального центру №12, за адресою м. Дніпро, вул.Саранська 6.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...