App Store Google Play

Історії з війни: у Дніпрі на підтримку армії можна придбати календар

18.12.2016 16:00
 Історії з війни: у Дніпрі на підтримку армії можна придбати календар

У Дніпрі стартує проект на підтримку української армії, в рамках якого можна придбати календар із видатними історіями про лінію фронту. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на офіційну сторінку у Facebook заходу.

Відтепер у Дніпрі можна замовити календар на 2017 рік, який допоможе заново поглянути на життя. У календарі зображені портрети бійців української армії, які повернулись з війни.

«Портрет кожного з героїв - це не просто історія людини, що пережила війну. Це історії перемог. Перемог у боях, перемог над обставинами і перемог над собою», - йдеться у повідомленні організаторів проекту.

Під фото містяться їхні історії про те, як лінія фронту поділила сторінки життя на "до" та "після". Історії людей, котрі одного разу зробили вибір піти на війну, занурились в неї, і зуміли з неї повернутися. Повернутися аби йти далі, і у цивільному житі застосовувати отриманий у військових умовах досвід.

«Сьогодні, без формених відзнак, кожен із бійців продовжує свій бій на "мирній" території. І у кожного з них він свій. Хтось пише книжки, хтось розвиває власну справу, хтось здобуває нову освіту, а хтось, підписавши контракт, працює над створенням професійної армії. І кожен з них знає напевне: якщо буде потрібно, він знову візьме зброю до рук, аби захистити рідний дім, яким для нього є вся Україна. Такі історії надихають і вчать. Саме тому, ми раді їх вам розповісти», - додали організатори.

Нагадаємо, вперше схожий проект було запущено 2 роки тому під назвами "Кіборги" та "Кіборги". Рік потому".

Продаж минулорічного календаря дав змогу придбати тепловізори для новосформованих підрозділів 14-ї та 59-ї бригад.

Кошти від продажу календаря 2017 "Ветерани. Життя триває.." будуть спрямовані на придбання безпілотного апарату з можливістю тепловізійного спостереження для 40 окремої артилерійської бригади.

Замовити календар можна за цією адресою, вказавши кількість необхідних екземплярів

email: [email protected]

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...