App Store Google Play

Зозуля: як знайти роботу в наш час і не знаючи іспанської

16.12.2016 08:30
Зозуля: як знайти роботу в наш час і не знаючи іспанської

Офіційний агент, менеджер українського футболіста Володимир Кузьменко заявив, що Роман Зозуля, незважаючи на те, що не отримує багато часу у Бетісі, зумів заслужити любов і повагу від уболівальників. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Champion.com".

"У Зозулі є щось екстраординарне. Незважаючи на те, що у Бетісі він недавно, й у нього не так багато шансів показати себе на полі, Роман зміг заслужити любов і повагу від уболівальників", - сказав він.

"Наприклад, 12-річний Уго, уболівальник Бетіса та фанат Зозулі, подарував Ромі портрет, намальований ним особисто з фотографії, яку якось після матчу підписав наш земляк", - додав агент.

За словами Кузьменка, ті, хто хоч трохи знають Зозулю, добре знають, як тепло він ставиться до дітей, і про його близький зв'язок з бійцями української армії.

"На жаль, наразі цьому хлопцю з великим серцем не дозволяють показати себе на полі, посилаючись на проблему з іспанською мовою, яка під час підписання контракту не турбувала директорів", - зауважив він.

"Але ми знаємо та розуміємо, що мова професіонала - це його дії на полі, і футболіст там повинен показати свою якість, вести команду вперед", - підсумував агент.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...