App Store Google Play

Замість допомоги місту, Вілкул обрав політику шкідництва і шантажу, - Вишневецький

15.12.2016 12:00
Замість допомоги місту, Вілкул обрав політику шкідництва і шантажу, - Вишневецький

У Дніпрі депутати від "Опозиційного блоку" збирають підписи працівників заводів за відкликання деяких депутатів з міськради, за відмову – погрожують звільнити. Про це повідомив депутат Руслан Вишневецький на прес-конференції у Zabeba.li, передає Дніпроград.

12 грудня Руслану Вишневецькому стало відомо, що біля прохідної заводу «Дніпрополімермаш» стоять два «виїзних офіси», в яких збирають підписи за відкликання депутатів міськради. Навіть електрика до автобусів проведена від адмінбудівлі.

Дізнавшись про те, що в автобус заводили лише працівників підприємства, депутат вирішив перевірили інформацію і, приховавши увімкнену камеру, під виглядом працівника він завітав до автівки. Там його попросили надати копію паспорта і написати заяву про відкликання дев’яти депутатів міськради за те, що вони «не виконують свої обов’язки». На думку збирачів заяв саме члени групи «За Дніпро» погано працюють і негідні продовжувати свою депутатську діяльність.

За словами Руслана Вишневецького, людей шантажують робочим місцем, тому вони і підписують документи навіть не дивлячись.

«Люди розповідають, що такі прецеденти масово відбуваються й на інших підприємствах міста, наприклад, на агрегатному заводі. Але багато хто не згоден, є більше 10 свідків, які готові дати свідчення проти своїх роботодавців. Людей вводять в оману і шантажують», - наголосив Руслан Вишневецький.

Обурені депутати Наталя Демидова і Руслан Вишневецький підозрюють, що «підчищати» депутатський склад міськради взявся керівник обласної організації Опоблока Олександр Вілкул.

«Незрозуміло, чому люди йдуть на ці брудні технології. Олександр Вілкул міг дати таке завдання. Це було його рішення, коли він програв вибори, блокувати роботу міськради. Замість того щоб допомагати місту, він обрав політику шкідництва і шантажу», - вважає Руслан Вишневецький.

Підкріплює підозри й інформація Мін'юсту, за якою кінцевим бенефіціаром заводу «Дніпрополімермаш» є депутат облради від «Опозиційного блоку» Ігор Циркін. А з агрегатним заводом тісно пов'язаний ще один відомий опозиціонер - Євген Морозенко. Таким чином партія має неабиякий вплив на звичайних працівників заводу.

Також цікавий факт: жінка, яка збирала наклепи, навіть не впізнала Руслана Вишневецького, який фігурує у всіх заявах. З цього можна зрозуміти, що люди навіть не знають, кого «хочуть» відізвати з посад.

Зібравши заяви, які встигли випросити у працівників, Руслан передав їх разом з записом у правоохоронні ограни.

}
}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...