App Store Google Play

У Дніпрі відкрився Модельний Центр психічного здоров’я та травматерапії для бійців АТО

15.12.2016 16:00
У Дніпрі відкрився Модельний Центр психічного здоров’я та травматерапії для бійців АТО

Сьогодні, 15 грудня, у Дніпрі відкрився унікальний Модельний Центр психічного здоров’я та травматерапії Форпост HELP. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За адресою пров. Універсальний, 6 відбулось урочисте відкриття Модельного центру. У заході взяли участь губернатор Дніпропетровської області Валентин Резніченко, міський голова Борис Філатов, єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, керівниця центру Олена Подолян, директор ГО "ПГ "СІЧ"" Дмитро Рева; співзасновниця ГО "ПГ "СІЧ", виконуюча обов'язки начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, активісти та волонтери.

"Я пишаюсь тим, що саме в нашому місті відкривається такий центр. Центр психічного здоров’я та травмотерапії – це мультидисциплінарний спільнотний центр, що надає комплексні послуги всім постраждалим від військових дій на території України, а також покликаний слугувати взірцем для створення подібних центрів по всій облісті та країні", - сказав вітальне слово Борис Філатов.

Модельний Центр психічного здоров’я та травматерапії Форпост HELP є унікальним закладом з надання спеціалізованої допомоги постраждалим від збройного конфлікту на Донбасі - колишні полонені та громадські заручники, військові АТО, демобілізовані та члени їх родин, ВПО, жителі зони конфлікту та інші мешканці, які пережили потенційно травмуючі події і потребують кваліфікованої комплексної допомоги.

"Кожного дня я дивуюся небайдужості тих людей, які стали на захист нашої держави, але ще більше мене дивує відчайдушість і щиросердечність тих, хто допомагає тим, кого так чи інакше торкнулася війна. І новоспочений центр показує ставлення до чужого горя, можна з певненістю сказати, дніпрянам -  не байдуже", - зазначив Гліб Пригунов.

Центр розбудовано силами спеціалістів ГО «Всеукраїнський Центр з надання допомоги постраждалим від терористичних дій на Сході України «Форпост» та ГО «Правозахисна Група «СІЧ», за підтримки народного депутата Андрія Денисенка, міднародних фондів GIP (Грузія), International Alert (Великобританія), European Commission, Дніпровської міської ради та Дніпропетровської обласної ради.

Унікальність закладу полягає в тому, що постраждалим надається допомога великою командою широкого спектра можливостей. Тобто фахівці надають не лише адресну допомогу одній людині, а й охоплюють усі можливі потреби громадянина. До центру можуть звертатися колишні полонені та громадські заручники, військові АТО, демобілізовані та члени їх родин, ВПО, жителі зони конфлікту та інші мешканці, які потребують кваліфікованої комплексної допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...