App Store Google Play

У Дніпрі відкрився Модельний Центр психічного здоров’я та травматерапії для бійців АТО

15.12.2016 16:00
У Дніпрі відкрився Модельний Центр психічного здоров’я та травматерапії для бійців АТО

Сьогодні, 15 грудня, у Дніпрі відкрився унікальний Модельний Центр психічного здоров’я та травматерапії Форпост HELP. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За адресою пров. Універсальний, 6 відбулось урочисте відкриття Модельного центру. У заході взяли участь губернатор Дніпропетровської області Валентин Резніченко, міський голова Борис Філатов, єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, керівниця центру Олена Подолян, директор ГО "ПГ "СІЧ"" Дмитро Рева; співзасновниця ГО "ПГ "СІЧ", виконуюча обов'язки начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, активісти та волонтери.

"Я пишаюсь тим, що саме в нашому місті відкривається такий центр. Центр психічного здоров’я та травмотерапії – це мультидисциплінарний спільнотний центр, що надає комплексні послуги всім постраждалим від військових дій на території України, а також покликаний слугувати взірцем для створення подібних центрів по всій облісті та країні", - сказав вітальне слово Борис Філатов.

Модельний Центр психічного здоров’я та травматерапії Форпост HELP є унікальним закладом з надання спеціалізованої допомоги постраждалим від збройного конфлікту на Донбасі - колишні полонені та громадські заручники, військові АТО, демобілізовані та члени їх родин, ВПО, жителі зони конфлікту та інші мешканці, які пережили потенційно травмуючі події і потребують кваліфікованої комплексної допомоги.

"Кожного дня я дивуюся небайдужості тих людей, які стали на захист нашої держави, але ще більше мене дивує відчайдушість і щиросердечність тих, хто допомагає тим, кого так чи інакше торкнулася війна. І новоспочений центр показує ставлення до чужого горя, можна з певненістю сказати, дніпрянам -  не байдуже", - зазначив Гліб Пригунов.

Центр розбудовано силами спеціалістів ГО «Всеукраїнський Центр з надання допомоги постраждалим від терористичних дій на Сході України «Форпост» та ГО «Правозахисна Група «СІЧ», за підтримки народного депутата Андрія Денисенка, міднародних фондів GIP (Грузія), International Alert (Великобританія), European Commission, Дніпровської міської ради та Дніпропетровської обласної ради.

Унікальність закладу полягає в тому, що постраждалим надається допомога великою командою широкого спектра можливостей. Тобто фахівці надають не лише адресну допомогу одній людині, а й охоплюють усі можливі потреби громадянина. До центру можуть звертатися колишні полонені та громадські заручники, військові АТО, демобілізовані та члени їх родин, ВПО, жителі зони конфлікту та інші мешканці, які потребують кваліфікованої комплексної допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...