App Store Google Play

Сонячні електростанції та сільське господарство: Південна Корея планує інвестувати у Дніпропетровщину

14.12.2016 19:00
Сонячні електростанції та сільське господарство: Південна Корея планує інвестувати у Дніпропетровщину

Сонячні електростанції, переробка сміття, електронні послуги у громадському транспорті, аграрний сектор – у такі сфери економіки зацікавлена інвестувати Республіка Корея. Дніпропетровщина відкрита для іноземних інвестицій. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

«Головне завдання – економічний розвиток і проведення реформ. В багатьох сферах Дніпропетровщина лідирує. Ми перші в Україні у процесі децентралізації та прозорості держзакупівель. Перевели значну частину адмінпослуг в режим онлайн, – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. – Підприємства області розширюють ринки збуту. Ми зацікавлені в іноземних партнерах та іноземних інвестиціях. Дніпропетровщина – безпечна та комфортна для ведення бізнесу».

Корея відкрита для діалогу та пропозицій, зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. Країна у Східній Азії зацікавлена інвестувати в переробку твердих побутових відходів, будівництво сонячних електростанцій, розвиток агросектору.

«Мені рекомендували Дніпропетровщину як регіон, де можна успішно втілити чимало цікавих проектів. Наразі наша країна розробляє генплан. Це платформа для конкретних інвестпроектів. Серед них – переробка сміття, будівництво сонячних електростанцій, впровадження енергозберігаючих технологій, розвиток аграрного сектору», – підкреслив іноземний гість.

Дніпропетровщина – у трійці лідерів в Україні з розвитку агропромислового комплексу. Для будівництва сонячних електростанцій підходять Криворізький, Широківський та Нікопольський райони. Є понад 70 майданчиків для створення індустріальних парків.

Олег Кужман підкреслив, що Дніпропетровщина відкрита для іноземних інвестицій. «При ДніпроОДА працює інвестиційне агентство. Тут допомагають і надають консультацію як новачкам, так і досвідченим підприємцям. Фахівці агентства супроводжують кожен проект нових інвесторів, допомагають знайти партнерів. Ми гарантуємо безпеку капіталу, вкладеного в економіку області», – наголосив він.

Дніпропетровщина готова й до культурної співпраці. В області проживає близько 2 тисяч корейців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...