App Store Google Play

Обласна лікарня ім. Мечникова отримала нове обладнання для реанімації

13.12.2016 17:00
Обласна лікарня ім. Мечникова отримала нове обладнання для реанімації

Обласна лікарня ім. Мечникова отримала вісім сучасних апаратів штучного дихання. Вони сенсорні та повністю підлаштовуються під потреби пацієнта. Таке обладнання для медзакладу придбала команда Валентина Резніченка. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

Нові апарати швецького виробництва встановили у відділенні інтенсивної терапії та політравми лікарні. За їх допомогою вже дихають перші пацієнти.

«Це дуже сучасні апарати. Такими користуються у провідних європейських клініках, – розповів завідувач відділенням Ігор Йовенко. – Спеціальні датчики аналізують роботу дихальної системи пацієнта та підлаштовуються під неї. Завдяки цьому, ми можемо рятувати пацієнтів, яким раніше допомогти б не змогли».

Це вже не перше обладнання, яке обласна лікарня ім. Мечникова отримує цьогоріч.

«Восени ми отримали сучасний ангіограф. Обстеження на ньому вже пройшли 230 пацієнтів, 50 – зробили операції. Нині отримали вісім сучасних апаратів штучного дихання. Вдячні обласній владі за те, що у такий непростий час допомагають нашому медзакладу», – розповів головний лікар Сергій Риженко.

Загалом у 2016-му для лікарень області придбали вже близько ста одиниць сучасного медобладнання. Це комп’ютерний томограф, ангіограф, рентгени, апарати штучного дихання.

«Цьогоріч забезпечуємо новим обладнанням, переважно, реанімаційні відділення обласних лікарень. У 2017-му продовжимо закуповувати обладнання для медзакладів всього регіону. Це будуть УЗД-апарати, аналізатори, апарати штучного дихання», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У 2015-му лікарні області отримали 46 одиниць медобладнання – від томографу до генетичного аналізатора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...