App Store Google Play

Обласна лікарня ім. Мечникова отримала нове обладнання для реанімації

13.12.2016 17:00
Обласна лікарня ім. Мечникова отримала нове обладнання для реанімації

Обласна лікарня ім. Мечникова отримала вісім сучасних апаратів штучного дихання. Вони сенсорні та повністю підлаштовуються під потреби пацієнта. Таке обладнання для медзакладу придбала команда Валентина Резніченка. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

Нові апарати швецького виробництва встановили у відділенні інтенсивної терапії та політравми лікарні. За їх допомогою вже дихають перші пацієнти.

«Це дуже сучасні апарати. Такими користуються у провідних європейських клініках, – розповів завідувач відділенням Ігор Йовенко. – Спеціальні датчики аналізують роботу дихальної системи пацієнта та підлаштовуються під неї. Завдяки цьому, ми можемо рятувати пацієнтів, яким раніше допомогти б не змогли».

Це вже не перше обладнання, яке обласна лікарня ім. Мечникова отримує цьогоріч.

«Восени ми отримали сучасний ангіограф. Обстеження на ньому вже пройшли 230 пацієнтів, 50 – зробили операції. Нині отримали вісім сучасних апаратів штучного дихання. Вдячні обласній владі за те, що у такий непростий час допомагають нашому медзакладу», – розповів головний лікар Сергій Риженко.

Загалом у 2016-му для лікарень області придбали вже близько ста одиниць сучасного медобладнання. Це комп’ютерний томограф, ангіограф, рентгени, апарати штучного дихання.

«Цьогоріч забезпечуємо новим обладнанням, переважно, реанімаційні відділення обласних лікарень. У 2017-му продовжимо закуповувати обладнання для медзакладів всього регіону. Це будуть УЗД-апарати, аналізатори, апарати штучного дихання», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У 2015-му лікарні області отримали 46 одиниць медобладнання – від томографу до генетичного аналізатора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...