App Store Google Play

Обласна лікарня ім. Мечникова отримала нове обладнання для реанімації

13.12.2016 17:00
Обласна лікарня ім. Мечникова отримала нове обладнання для реанімації

Обласна лікарня ім. Мечникова отримала вісім сучасних апаратів штучного дихання. Вони сенсорні та повністю підлаштовуються під потреби пацієнта. Таке обладнання для медзакладу придбала команда Валентина Резніченка. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

Нові апарати швецького виробництва встановили у відділенні інтенсивної терапії та політравми лікарні. За їх допомогою вже дихають перші пацієнти.

«Це дуже сучасні апарати. Такими користуються у провідних європейських клініках, – розповів завідувач відділенням Ігор Йовенко. – Спеціальні датчики аналізують роботу дихальної системи пацієнта та підлаштовуються під неї. Завдяки цьому, ми можемо рятувати пацієнтів, яким раніше допомогти б не змогли».

Це вже не перше обладнання, яке обласна лікарня ім. Мечникова отримує цьогоріч.

«Восени ми отримали сучасний ангіограф. Обстеження на ньому вже пройшли 230 пацієнтів, 50 – зробили операції. Нині отримали вісім сучасних апаратів штучного дихання. Вдячні обласній владі за те, що у такий непростий час допомагають нашому медзакладу», – розповів головний лікар Сергій Риженко.

Загалом у 2016-му для лікарень області придбали вже близько ста одиниць сучасного медобладнання. Це комп’ютерний томограф, ангіограф, рентгени, апарати штучного дихання.

«Цьогоріч забезпечуємо новим обладнанням, переважно, реанімаційні відділення обласних лікарень. У 2017-му продовжимо закуповувати обладнання для медзакладів всього регіону. Це будуть УЗД-апарати, аналізатори, апарати штучного дихання», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У 2015-му лікарні області отримали 46 одиниць медобладнання – від томографу до генетичного аналізатора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...