App Store Google Play

На Дніпропетровщині в приміщенні для голосування на виборах до тергромади провалився дах – «Опора»

11.12.2016 17:00
На Дніпропетровщині в приміщенні для голосування на виборах до тергромади провалився дах – «Опора»

У Дніпропетровській області у приміщенні для голосування на виборах до однієї з територіальних громад провалився дах. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Радіо Свобода".

За даними спостерігача громадянської мережі «Опора» в області Юлії Лисенко, інцидент стався у селі Одарівка Криничанського району. Дільниця для голосування розташована в будинку культури, який не опалюється. Через холод члени комісії змушені працювати у верхньому одязі.

«Зі стелі падають камінчики. Ми навіть бачили, як у приміщенні загоралась проводка. Водночас на цю дільницю приходив голова райдержадміністрації, аби поцікавитись ходом голосування. Ми це зафіксували як порушення – перебування сторонньої особи на дільниці», – зазначила Юлія Лисенко.

За її словами, також на території Криничанського району, в селі Маломихайлівка, було зафіксоване підвезення виборців. Поки цей факт не кваліфікують як порушення.

«Поки ми не підтверджуємо, що це є порушенням. Адже виборче законодавство включає пункт про те, що органи місцевої влади мають сприяти виборам у територіальних громадах. Але ми з’ясуємо, на яких умовах, за якими документами курсували ці автобуси», – додала спостерігач.

У неділю на Дніпропетровщині вперше відбуваються вибори в трьох об’єднаних територіальних громадах – Криничанській, Божедарівській та Аульській.

11 грудня в Україні обирають органи місцевої влади у 41 об’єднаній територіальній громаді в 13 областях (3 – міські, 13 – селищних і 25 – сільських громад). Голосують жителі територіальних громад Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...