App Store Google Play

Дніпровська Prozorro отримала престижну міжнародну премію Open Government Awards 2016

09.12.2016 14:00
Дніпровська Prozorro отримала престижну міжнародну премію Open Government Awards 2016

Система українських закупівель, яку Дніпропетровщина почала впроваджувати однією з перших в країні, отримала світове визнання. Престижну міжнародну премію в сфері відкритого врядування Open Government Awards 2016 вручили в Парижі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

Prozorro визнано найкращою в світі ініціативою відкритого урядування. Український прорив оцінили міжнародною премією Open Government Awards 2016 у Парижі. Премія відзначає громадські ініціативи, які покращують життя громадян на державному рівні. Україна отримала особливе визнання за залучення до проекту молодих фахівців.

5 мільярдів гривень заощадила наша країна завдяки системі електронних закупівель Prozorro. З них понад 300 мільйонів гривень припадає на Дніпропетровщину. З початку року Дніпропетровська область успішно завершила 32 тисячі торгів на 3,7 мільярди гривень. Це один з найвищих показників в Україні.

«Дніпропетровська ОДА ще у серпні 2015 року однією з перших в Україні перейшла на держзакупівлі через Prozorro. За прикладом ОДА перейшли на онлайн закупівлі й інші міста регіону. Щоб все проходило прозоро та за правилами, організована система моніторингу електронних закупівель. Результат – понад 300 мільйонів гривень заощаджених коштів», - наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Найбільше державних коштів в регіоні заощадила Дніпропетровська ОДА – понад 85 мільйонів гривень. Департаменти облдержадміністрації успішно завершили 10,7 тисячі торгів на понад 700 мільйонів гривень.

Дніпропетровська ОДА посідає друге місце в країні за кількістю успішно завершених лотів, випередивши Міністерство інфраструктури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...