App Store Google Play

Дніпровська Prozorro отримала престижну міжнародну премію Open Government Awards 2016

09.12.2016 14:00
Дніпровська Prozorro отримала престижну міжнародну премію Open Government Awards 2016

Система українських закупівель, яку Дніпропетровщина почала впроваджувати однією з перших в країні, отримала світове визнання. Престижну міжнародну премію в сфері відкритого врядування Open Government Awards 2016 вручили в Парижі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

Prozorro визнано найкращою в світі ініціативою відкритого урядування. Український прорив оцінили міжнародною премією Open Government Awards 2016 у Парижі. Премія відзначає громадські ініціативи, які покращують життя громадян на державному рівні. Україна отримала особливе визнання за залучення до проекту молодих фахівців.

5 мільярдів гривень заощадила наша країна завдяки системі електронних закупівель Prozorro. З них понад 300 мільйонів гривень припадає на Дніпропетровщину. З початку року Дніпропетровська область успішно завершила 32 тисячі торгів на 3,7 мільярди гривень. Це один з найвищих показників в Україні.

«Дніпропетровська ОДА ще у серпні 2015 року однією з перших в Україні перейшла на держзакупівлі через Prozorro. За прикладом ОДА перейшли на онлайн закупівлі й інші міста регіону. Щоб все проходило прозоро та за правилами, організована система моніторингу електронних закупівель. Результат – понад 300 мільйонів гривень заощаджених коштів», - наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Найбільше державних коштів в регіоні заощадила Дніпропетровська ОДА – понад 85 мільйонів гривень. Департаменти облдержадміністрації успішно завершили 10,7 тисячі торгів на понад 700 мільйонів гривень.

Дніпропетровська ОДА посідає друге місце в країні за кількістю успішно завершених лотів, випередивши Міністерство інфраструктури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...