App Store Google Play

Вілкул, Безбах і Колесников проти визнання Голодомору 1932 - 1933 років геноцидом українського народу

08.12.2016 20:30
Вілкул, Безбах і Колесников проти визнання  Голодомору 1932 - 1933 років геноцидом українського народу

Постанова про звернення Верховної Ради України до демократичних держав світу про визнання Голодомору 1932 - 1933 років в Україні злочином геноциду українського народу не отримала жодного голосу від фракції "Опозиційний блок". Про це повідомляють "Лица".

7 грудня парламент проголосував за важливу для України постанову, документ підтримали 233 нардепа, 77 не голосували, голосів "проти" не було. Парламентарії-вихідці з Дніпропетровщини по-різному голосували за цю постанову.

Кнопки "за" натиснули нардепи з президентської фракції Іван Куліченко, Максим Курячий, і Андрій Немировський, з "Народного фронту" Юрій Береза ​​і Олег Кришин. Так само документ підтримали позафракційні Валентин Дідич, Олександр Дубінін, Андрій Денисенко, Віталій Купрій та Віктор Галасюк з Радикальної партії.

Не голосували за звернення до демократичних країн з проханням визнати Голодомор 1932 - 1933рр Геноцидом: позафракційний Яків Безбах, з "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул та Дмитро Колесников.

Не прийшли на розгляд питання представники БПП Тетяна Ричкова, Вадим Нестеренко та Костянтин Усов, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, радикал Сергій Рибалка, фронтовик Денис Дзензерський, позафракційний Дмитро Ярош, представник "Відродження" Андрій Шипко, а також Дмитро Шпенов, Артур Мартовицький , Костянтин Павлов та Андрій Гальченко з "Опозиційного блоку".

Через Голодомор в 1932 - 1933 рр., який організував тоталітарний комуністичний режим, Україна втратила 3 ​​мільйони громадян.

Нагадаємо, раніше Вілкул і компанія проігнорували пам'ять жертв Голодомору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...