App Store Google Play

Вілкул, Безбах і Колесников проти визнання Голодомору 1932 - 1933 років геноцидом українського народу

08.12.2016 20:30
Вілкул, Безбах і Колесников проти визнання  Голодомору 1932 - 1933 років геноцидом українського народу

Постанова про звернення Верховної Ради України до демократичних держав світу про визнання Голодомору 1932 - 1933 років в Україні злочином геноциду українського народу не отримала жодного голосу від фракції "Опозиційний блок". Про це повідомляють "Лица".

7 грудня парламент проголосував за важливу для України постанову, документ підтримали 233 нардепа, 77 не голосували, голосів "проти" не було. Парламентарії-вихідці з Дніпропетровщини по-різному голосували за цю постанову.

Кнопки "за" натиснули нардепи з президентської фракції Іван Куліченко, Максим Курячий, і Андрій Немировський, з "Народного фронту" Юрій Береза ​​і Олег Кришин. Так само документ підтримали позафракційні Валентин Дідич, Олександр Дубінін, Андрій Денисенко, Віталій Купрій та Віктор Галасюк з Радикальної партії.

Не голосували за звернення до демократичних країн з проханням визнати Голодомор 1932 - 1933рр Геноцидом: позафракційний Яків Безбах, з "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул та Дмитро Колесников.

Не прийшли на розгляд питання представники БПП Тетяна Ричкова, Вадим Нестеренко та Костянтин Усов, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, радикал Сергій Рибалка, фронтовик Денис Дзензерський, позафракційний Дмитро Ярош, представник "Відродження" Андрій Шипко, а також Дмитро Шпенов, Артур Мартовицький , Костянтин Павлов та Андрій Гальченко з "Опозиційного блоку".

Через Голодомор в 1932 - 1933 рр., який організував тоталітарний комуністичний режим, Україна втратила 3 ​​мільйони громадян.

Нагадаємо, раніше Вілкул і компанія проігнорували пам'ять жертв Голодомору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...