App Store Google Play

Покровська районна лікарня отримала меблі та обладнання із Франції

08.12.2016 13:40
Покровська районна лікарня отримала меблі та обладнання із Франції

Від багатофункціональних ліжок до дефібрилятора. 12-й медзаклад Дніпропетровщини отримав гуманітарку від організації «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна». Цього разу корисний вантаж передали не до обласного медзакладу, а до районної лікарні у Покровському. ДніпроОДА продовжує співпрацю з французькими благодійниками. Чергову партію гуманітарної допомоги планують доставити вже наступного тижня. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

Дмитро Куйтуклу працює в Покровській центральній районній лікарні вже понад 20 років. Сам доклав руку до створення в медзакладі реанімаційного відділення. Чоловік показує ліжка, на яких після операцій приходять до тями пацієнти. Каже: меблі вже застарілі.

«У відділенні реанімації лежать найтяжчі хворі: з порушенням мозкового кровообігу, політравмами, отруєннями. Необхідне обладнання у нас є, а от меблі застаріли. Ліжка 80-90-х років. Ми самі їх вже переробляли, винаходили щось. Проте мріяли про нові», - поділився заступник головного лікаря Покровської районної лікарні Дмитро Куйтуклу.

Реанімаційне відділення покровської лікарні поповнилося п’ятьма сучасними ліжками. Вони багатофункціональні: за допомогою пульту управління приймають комфортне для пацієнта положення, піднімаючи спинку чи ноги. Це спрощує догляд за хворим та полегшує його страждання. Таку допомогу передали французькі благодійники. Привезли до медзакладу й матраци проти пролежнів, медичні меблі, ваги для новонароджених, дефібрилятор.

«Наш район прифронтовий. Кілька десятків кілометрів до Мар’їнки, Курахово, Донецька. Окрім мешканців зі всього району у нас лікуються переселенці та військові. Все, що передали благодійники, дуже потрібне лікарні», - зазначив головний лікар Володимир Коломоєць.

Покровська районна лікарня – вже 12-й медзаклад області, який отримує гуманітарку від організації «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна».

«Гуманітарну допомогу найперше передаємо лікарням, на які зросло навантаження через війну на сході України. Для якісного лікування поранених їм необхідні сучасне обладнання, медичні інструменти та багатофункціональні меблі. Гуманітарку привозимо не лише до обласних лікарень, а й до районних. Найближчим часом очікуємо черговий вантаж від благодійників», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Раніше вона мешкала у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...