App Store Google Play

У Дніпрі демобілізовані бійці навчаються веб-дизайну

07.12.2016 21:00
У Дніпрі демобілізовані бійці навчаються веб-дизайну

У Дніпрі чергова група демобілізованих бійців АТО продовжує навчання на безкоштовних курсах програмування.  Сьогодні в Національному Гірничному університеті для хлопців проводять заняття з вивчення веб-дизайну. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний розповів, що саме бійці вибрали таке спрямування у навчанні - веб-дизайн.

"Ми питали у хлопців кому що цікаво, і от прислухалися до їхніх побажань - ввели у навчальний курс уроки дизайну. Група бійців почала навчатися вкінці листопада. Тривалість курсу – три місяці. Протягом 96 годин бійці навчаться створювати комп’ютерну графіку, яка сьогодні користується великою популярністю у різних сферах", - розповів Начовний.

Фахівець також розповів, що заннятя проходять у стінах університету, і він дуже вдячний такій підтримці.

"Це наш перший досвід роботи з таким масштабним навчальним закладом. І ми вдячні, що Національний Гірничий університет підтримує таку ініціативу. Усі учні отримають відповідні сертифікати про пройдене навчання, тож сподіваємося на нові професійні горизонти для демобілізованих", - розповів Іван Начовний.

Серед дванадцяти учнів групи з веб-дизайну – демобілізований боєць Андрій, який впевнений, що комп'ютерна грамотність відкриє для нього безліч можливостей у майбутньому.

"Я планую продовжувати війському справу, але військових, які на високому рівні розбираються у програмуванні досить мало, і я хочу бути одним із них. 

Зазначимо, близько 300 бійців вже завершили ІТ-курси, які організував Центр допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...