App Store Google Play

У Дніпрі демобілізовані бійці навчаються веб-дизайну

07.12.2016 21:00
У Дніпрі демобілізовані бійці навчаються веб-дизайну

У Дніпрі чергова група демобілізованих бійців АТО продовжує навчання на безкоштовних курсах програмування.  Сьогодні в Національному Гірничному університеті для хлопців проводять заняття з вивчення веб-дизайну. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний розповів, що саме бійці вибрали таке спрямування у навчанні - веб-дизайн.

"Ми питали у хлопців кому що цікаво, і от прислухалися до їхніх побажань - ввели у навчальний курс уроки дизайну. Група бійців почала навчатися вкінці листопада. Тривалість курсу – три місяці. Протягом 96 годин бійці навчаться створювати комп’ютерну графіку, яка сьогодні користується великою популярністю у різних сферах", - розповів Начовний.

Фахівець також розповів, що заннятя проходять у стінах університету, і він дуже вдячний такій підтримці.

"Це наш перший досвід роботи з таким масштабним навчальним закладом. І ми вдячні, що Національний Гірничий університет підтримує таку ініціативу. Усі учні отримають відповідні сертифікати про пройдене навчання, тож сподіваємося на нові професійні горизонти для демобілізованих", - розповів Іван Начовний.

Серед дванадцяти учнів групи з веб-дизайну – демобілізований боєць Андрій, який впевнений, що комп'ютерна грамотність відкриє для нього безліч можливостей у майбутньому.

"Я планую продовжувати війському справу, але військових, які на високому рівні розбираються у програмуванні досить мало, і я хочу бути одним із них. 

Зазначимо, близько 300 бійців вже завершили ІТ-курси, які організував Центр допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...