App Store Google Play

У Дніпрі посилюється контроль над школярами: подробиці нової програми від депутатів міськради

06.12.2016 16:40
У Дніпрі посилюється контроль над школярами: подробиці нової програми від депутатів міськради

Сьогодні, 6 грудня, на прес-конференції в медіа центрі «Дніпро-Мост» заступник голови Дніпра Олександр Шикуленко надав інформацію про нову програму якісних змін в організації навчального процесу в школах міста. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Поки що ми умовно назвали цю програму «Безпечна школа», але, насправді, вона охоплює не тільки питання безпеки, а й раціонального використання шкільної інформації», - зазначив Олександр Шикуленко.

За словами заступника Бориса Філатова, у побуті учнів та в організації навчального процесу є декілька «больових точок», на які варто звернути увагу та усунути:

По-перше, загальна безпека навчального процесу: відстеження сторонніх осіб у школі. Відтепер посилюється контроль охорони закладу через відеоспостереження у всьому приміщенні.

По-друге, відвідуваність занять. Справді, батькам складно відслідкувати, чи їхнє чадо було на всіх заняттях і чи взагалі було в школі. Тому депутати розробили систему моніторингу картками з чіпами: діти заходять або виходять із кабінету – батькам надсилається СМС-повідомлення. До того ж, система передбачає неможливість передачі картки іншим особам та «подвійного» входу одного учня на заняття.

По-третє, контроль харчування дітей. Тобто зараз якість надання послуг їдальні майже неможливо відслідкувати, адже гроші передають батьки із своїх рук в руки бухгалтерів чи класних керівників. Програмою передбачена карткова система, за якої батьки знатимуть чи харчувалася їхня дитина. Якщо ні - гроші повертатимуть назад.

По-четверте, заповнювання документів вчителями. У педагогів левову частку часу займає фіксування у класних та особистих журналах відповідної інформації про навчальний процес. Відтепер усю інформацію вчителі заповнюватимуть у мережі і, відповідно, скоротять обсяг своєї роботи.

«В індивідуальному кабінеті вчителя чи батьків можна буде відслідкувати практично кожен крок учня. Такий підхід значно підвищить якість навчання в школі та забезпечить безпечне перебування дітей в освітньому закладі», - додав Шикуленко.

Наступного року пілотну програму запустять спочатку у двох районах Дніпра, а згодом поширять у всьому місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...