App Store Google Play

Директор держпідприємства в Кам'янському перерахував фірмам мільйон за юридичні послуги, які не надавались

05.12.2016 14:00
Директор держпідприємства в Кам'янському перерахував фірмам мільйон за юридичні послуги, які не надавались

Поліція підозрює, що колишній директор ДП «Смоли» розтратив більше 1,6 млн грн. державних коштів, перерахувавши фірмам гроші за ненадані послуги та товари. Про це свідчить ухвала Баглійського райсуду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 25 листопада.

За даними слідства, в результаті проведення фінансового аудиту працівниками ДФІ, встановлено, що у 2013-2016 роках директор ДП «Смоли» перерахував 6 підприємствам більше 1,6 млн грн. за послуги та товари, які не надавались та не поставлялись.

Зокрема, керівник держпідприємства перерахував ПП «Юридична фірма «Престиж», ТОВ «Аудиторська фірма «Фортекс», ПП «Престиж» та ще одному підприємству 912 тис грн. за юридичні послуги, надання яких документально не підтверджено, а в актах прийому-передачі не розшифрований обсяг робіт. Більше того, ці кошти були витрачені, незважаючи на скрутне фінансове становище держпідприємства та наявність власного юридичного відділу.

Решту грошей, в розтраті яких підозрюється директор «Смоли», він заплатив UAB «Vektrena».  Відомо, що у 2015 році держпідприємство замовило цій литовській фірмі спирти, феноли, ефіри тощо на загальну суму  507 тис євро.

Слідство також встановило інші факти порушень з боку посадових осіб «Смоли», які завдали збитків держпідприємству. Зокрема, була виявлена нестача смоли на 2,10 млн грн., необґрунтоване списання стиролу на 319 тис грн. та сплата комунальних послуг з порушеннями за «6-ту Державну пожежно-рятувальну частину» на 401 тис грн.

Кримінальне провадження №42016041160000076 від 10.08.2016 розслідують слідчі СВ Південного ВП Кам’янського ВП ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області. Вони звернулися до суду з клопотанням надати документи щодо діяльності ДП «Смоли» у 2013-2016 роках, угоди, укладені держпідприємством та 5 фірмами щодо надання юридичних послуг, а також документація юридичних фірм, яка знаходиться в податковій інспекції м. Харкова. Суд надав дозвіл.

У 2013-2016 роках директорам ДП «Смоли» був Сергій Єрьоменко. З вересня 2016 року  держпідприємство очолює Олександр Євсєєв. «Смоли» входять до держконцерну «Ядерне паливо», який нині очолює Сергій Дробот.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...