App Store Google Play

Організаторів злочинної групи, яка вербувала українців для наркоторгівлі в РФ, затримали у Дніпрі

02.12.2016 16:00
Організаторів злочинної групи, яка вербувала українців для наркоторгівлі в РФ, затримали у Дніпрі

Організаторів злочинного угруповання, яке на території України вербувало кур’єрів-наркоторговців для торгівлі в РФ, затримали у Дніпрі. Таку інформацію під час прес-конференції співробітників Національної поліції з питань торгівлі людьми надав радник міністра МВС Антон Геращенко. Про це повідмляє Дніпроград із посиланням на УНН-Центр.

Приблизно рік тому в Україні почало діяти організоване злочинне угруповання у складі одного громадянина Молдови та громадян України. Ціллю угруповання було вербувати молодих громадян України віком від 20 до 30 років через об’яви у метро, безкоштовних газетах тощо. Громадянам пропонували 6-8 тисяч гривень за роботу кур’єром. Запрошували на співбесіду в Київ. Тим, хто пройшов співбесіду пропонували їхати в Російську Федерацію для продажу наркотиків.

“Умисел злочинного угруповання, яке має коріння у Російській Федерації, полягав у тому, щоб з часом використовувати цих людей для видачі російським правоохоронним органам, аби ті робили статистику по боротьбі з наркотиками”, — сказав А. Геращенко.

За попередніми даними, близько 400 громадян України, вивезених до Росії за такою схемою, наразі знаходяться під арештом. Деякі з них отримали по 7-8 років позбавлення волі.

За словами Антона Геращенка, четверо організаторів цього угруповання, один з яких громадянин Молдови, були арештовані вчора у Дніпрі. Їм загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, щороку 2 грудня світ відзначає Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме в цей день 1949 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...