App Store Google Play

Організаторів злочинної групи, яка вербувала українців для наркоторгівлі в РФ, затримали у Дніпрі

02.12.2016 16:00
Організаторів злочинної групи, яка вербувала українців для наркоторгівлі в РФ, затримали у Дніпрі

Організаторів злочинного угруповання, яке на території України вербувало кур’єрів-наркоторговців для торгівлі в РФ, затримали у Дніпрі. Таку інформацію під час прес-конференції співробітників Національної поліції з питань торгівлі людьми надав радник міністра МВС Антон Геращенко. Про це повідмляє Дніпроград із посиланням на УНН-Центр.

Приблизно рік тому в Україні почало діяти організоване злочинне угруповання у складі одного громадянина Молдови та громадян України. Ціллю угруповання було вербувати молодих громадян України віком від 20 до 30 років через об’яви у метро, безкоштовних газетах тощо. Громадянам пропонували 6-8 тисяч гривень за роботу кур’єром. Запрошували на співбесіду в Київ. Тим, хто пройшов співбесіду пропонували їхати в Російську Федерацію для продажу наркотиків.

“Умисел злочинного угруповання, яке має коріння у Російській Федерації, полягав у тому, щоб з часом використовувати цих людей для видачі російським правоохоронним органам, аби ті робили статистику по боротьбі з наркотиками”, — сказав А. Геращенко.

За попередніми даними, близько 400 громадян України, вивезених до Росії за такою схемою, наразі знаходяться під арештом. Деякі з них отримали по 7-8 років позбавлення волі.

За словами Антона Геращенка, четверо організаторів цього угруповання, один з яких громадянин Молдови, були арештовані вчора у Дніпрі. Їм загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, щороку 2 грудня світ відзначає Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме в цей день 1949 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...