App Store Google Play

Одне з міст Дніпропетровщини, яке відмовилося від центрального опалення, опинилося на межі замерзання

30.11.2016 10:40
Одне з міст Дніпропетровщини, яке відмовилося від центрального опалення, опинилося на межі замерзання

Через неготовність електромереж до зростання напруги в оселях регулярно зникає світло. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ТСН.

Електричні мережі Нікополя, в якому цьогоріч відмовились від централізованого опалення на користь автономного, виявилися не готовими до комунальних експериментів. Оскільки опалення відтепер у місті електричне, то й батареї в оселях швидко заледеніли.

"Газ горить, а насос не працює. Щоби тепло в квартирі було, потрібне світло – щоб котел працював", - пояснює жителька Надія, в оселі котрої встановилася температура +17 градусів.

Значно гірша ситуація в просторіших приміщеннях – у дитсадках, наприклад, усього лиш +6. Люди обурені та нарікають на новації.

"От не треба було все це починати", - каже мешканка Нікополя Валентина Коваль.

Енергетики виправдовуються, що не встигають ремонтувати мережі, а в мерії заспокоюють, що все могло бути й гірше. Начальник управління житлово-комунального господарства пояснює, що вибору в місцевої влади не було, бо "Нафтогаз" не давав місту палива через величезні борги.

"Центральне опалення цього року неможливо було запустити", - переконує Всеволод Зинченко.

В авральному режимі енергетики міняють старі електродроти на нові, що мають витримати навантаження. Траншеї робочі риють цілодобово із початку жовтня, але кажуть, що не зробили і половини. Терміново потрібно міняти 200 км дротів і 3 тисячі щитових.

"Таку роботу потрібно було робити два роки. Ми говорили, писали, це виносилося на обласний рівень", - твердить начальник Нікопольського району електричних мереж Олександр Чорний.

Чиновники не приховують, що заміна мереж триватиме щонайменше до кінця зими, а людям радять звикати до нових комунальних реалій. І завозять у місто дизельні генератори – на випадок надзвичайних ситуацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...