App Store Google Play

На Дніпропетровщині підбили підсумки першого етапу виборів в об'єднаних територіальних громадах

30.11.2016 15:20
На Дніпропетровщині підбили підсумки першого етапу виборів в об'єднаних територіальних громадах

Сьогодні, 30 листопада, на прес-конференції у медіа-центрі «Днепр Пост» представники громадянської мережі «ОПОРА» розповіли підсумки першого етапу виборчої кампанії, особливості виборчого процесу в об'єднаних громадах та виклики, що стоять перед виборчими комісіями. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

11 та 18 грудня у Дніпропетровській області відбудуться вибори у 18 новоутворених об'єднаних територіальних громадах. Відповідно до календарного плану виборів в усіх громадах вже зареєстровані кандидати та розпочалася передвиборча агітація.

11 грудня відбудуться вибори у трьох районах Криничанського району – Божадарівська, Аульська і Криничанська селищних територіальних громадах.

18 грудня відбудуться вибори у 15 територіальних громадах, - Васильківська, Новопавлівська, Чкаловська, Покровська, Великомихайлівська, Маломихайлівська, Вишневецька, Лихівська, Софіївська, Томаківська, Гроздовська, Царичанська, Гречаноподівська, Нападівська, Варварівська.

Фахівці зазначили, що деякі територіальні громади утворилися шляхом об'єднання з декількох селищних рад, що ускладнює виборчий процес.

«Усім відомо, що дороги в селах не найкращого стану. Дістатися до місцевості, де будуть проходити вибори вкрай важко. Також є деякі поселення, де по 15 – 25 виборців, там не буде створено виборчих комісій, тому треба організувати виїзд цих людей до комісій, особливо це стосується мешканців вже похилого віку»,  - розповів координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Дніпропетровській області Вадим Головченко.

На сьогодні всього на  Дніпропетровщині зареєстровано 1040 кандидатур, більшість з них – голови селищних рад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...