App Store Google Play

Майже півтисячі підприємців України та Європи зібрав перший економічний форум на Дніпропетровщині

30.11.2016 21:00
Майже півтисячі підприємців України та Європи зібрав перший економічний форум на Дніпропетровщині

Нові знання і практичні навички, презентація корисних і цікавих проектів – на Дніпропетровщині пройшов перший економічний форум. Він об’єднав майже 500 підприємців з різних куточків України та Європи. З українцями досвідом ділилися естонці, білоруси, американці та італійці. Бізнесмени різних країн мали можливість знайти партнерів та зав’язати вигідні контакти. ДніпроОДА стала одним із партнерів форуму.

Як керувати корпоративними фінансами та створювати індустріальні парки. Ці та інші теми обговорювали на першому економічному форумі, який пройшов на Дніпропетровщині. Його організували для підприємців області ДніпроОДА, Дніпровська міськрада, торгово-промислові палати регіону.

«Форум розширює можливості місцевих підприємців, дозволяє потенційним інвесторам ознайомитися з умовами для ведення бізнесу. Надійним партнером для бізнесу є влада. Ми сприяємо розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні. Створена Регіональна рада підприємців. Цьогоріч вона організувала 30 корисних семінарів та тренінгів для підприємців. Допомагаємо бізнесменам вирішувати проблемні питання, налагоджувати контакти, підтримуємо інвесторів. Дніпропетровщина – територія безпечного ведення бізнесу», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Форум став найважливішою подією року в економічному житті регіону. За два дні він зібрав майже півтисячі підприємців, які завітали поділитися власним досвідом та почути про бізнесову практику європейських країн.

Серед учасників – і представник європейської компанії «UDP International» Володимир Фридель. Ця компанія – відомий експортер та імпортер промислової продукції. Її офіси – у Таллінні, Берліні, Києві, незабаром з’явиться представництво і у Дніпрі.

«Для нас Дніпропетровщина цікава як потужний регіон промислового виробництва. Дніпро входить до ТОП-5 міст України, де найшвидше впроваджуються сучасні Інтернет-технології. Практична цінність таких заходів – нові зв’язки. Особливо цікавлять люди, які прагнуть вийти за межі України і працювати на світовому ринку», – підкреслив учасник форуму.

Організатори форуму сміливо називають його міжнародним. Найкращими практиками ділилися представники великих компаній США, Італії, Білорусі та Естонії. Вони розказали, якого успіху досягли та завдяки чому.

«Наприклад, інвестиційне агентство Естонії презентувало свій досвід, який накопичувався понад 15 років. Ми можемо взяти його на озброєння. На форумі були представники інвестиційних банків та міжнародних компаній, які сприяють виходу підприємців на міжнародні ринки, налагодженню контактів з потенційними партнерами», – розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

Завітала на дніпровський форум і італійська компанія «Green Blue». Її керівник Джіорджіо Кархаузен упевнений, що на таких комунікаційних майданчиках можна легко побудувати нові партнерські відносини.

«Ми допомагаємо налагоджувати зв’язки між різними компаніями. Наприклад, можемо допомогти українському підприємцю, який займається фруктами, приготувати джем та продати його за кордоном. Прагнемо показати українським бізнесменам, які стратегії застосовувати при виході на міжнародні ринки. На Заході є великий попит на малий та середній бізнес, він набагато гнучкіший», – зазначив він.

У перший день економічного форуму говорили про умови ведення бізнесу у Дніпропетровській області, стимули для ефективного розвитку, інвестиційні можливості. Другий день присвятили IT-технологіям: айтішники, науковці та підприємці розповідали про сміливі рішення у бізнесі.

Економічний форум стане щорічним.


На Дніпропетровщині пройшов масштабний економічний форум.


Нові партнерські відносини будували бізнесмени...


...експерти...


...влада...


Форум став потужною комунікаційною платформою для майже 500 підприємців України та Європи.


Учасники обговорювали конкурентоздатність  Дніпропетровщини, її стратегічний розвиток та економічне зростання.


«Для нас Дніпропетровщина цікава як потужний регіон промислового виробництва. Дніпро входить до ТОП-5 міст України, де найшвидше впроваджуються сучасні Інтернет-технології. Практична цінність таких заходів – нові зв’язки», – підкреслив представник компанії «UDP International» Володимир Фридель.


Найкращими практиками ділилися представники компаній США, Італії, Білорусі та Естонії.


Італієць Джіоржіо Кархаузен упевнений, що на таких майданчиках можна знайти нових партнерів.


Економічний форум проводитимуть щороку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...