App Store Google Play

ГПУ не поспішає розглядати справу державного зрадника: коментарі дніпровського адвоката

30.11.2016 16:00
ГПУ не поспішає розглядати справу державного зрадника: коментарі дніпровського адвоката

Сьогодні, 30 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li відомий правозахисник і адвокат Віталій Погосян повідомив про кримінальні правопорушення генерал-лейтенанта Володимира Гуславського, винного в захопленні Луганського СБУ, а також про розгляд Генеральною прокуратурою його справи. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«26 січня 2014 року був мітинг поблизу Дніпропетровської ОДА, результатом якого був силовий розгін мітингувальників. Але досі ніхто не отримав за це покарання. Я провів аналогію із подіями 6 квітня, дня захоплення будівлі СБУ Луганської області. Із цієї події розпочалися захоплення інших адміністративних будівель», - зазначив Віталій Погосян.

Адвокат підкреслив, що в червні, коли було збито літак ІЛ-706, уже на Луганщині сепаратисти захопили повністю територію. Із будівлі військкомату група бойовиків цілеспрямовано збивали літак.

«Очевидно, що є причино наслідковий зв’язок між захопленням СБУ і збитим літаком. І тоді виникає питання: якщо відкрили кримінальне провадження проти генерала Назарова, то чому цього не зроблено проти інших причетних посадових осіб? У мене є підтвердження, що 6 квітня чиновники дозволили захопити будівлю СБУ», - наголосив правозахисник.

Нещодавно Віталій Погосян направив заяву на ім’я Генерального прокурора України Юрія Луценка, в якій йдеться про кримінальні правопорушення начальника ГУ МВС Луганської області генерал-лейтенанта Гуславського Володимира Станіславовича, що в період подій Євромайдану був радником Міністра внутрішніх справ.

На цей момент дані ще не внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Заяву Віталія Погосяна направлено на розгляд заступнику прокурора Луганської області Смірнову. Однак адвокат запевняє, що цією справою має займатися Генеральна прокуратура.

Володимир Гуславський має бути покараний за такими статтями Кримінального Кодексу України: № 111 «Державна зрада», № 114 «Перешкоджання законній діяльності збройним Силам України та іншим військовим формуванням в особливий період», № 341 «Захоплення державних або громадських будівель чи споруд».

За словами правозахисника, серед 2 тисяч бойовиків було багато завезених найманців, які йшли організованою колоною на 70 представників правоохоронців. Сили були нерівні.

Одразу після цих подій були відкриті та закриті кримінальні провадження проти начальника СБУ та його заступника.

«СБУ відповідає за національну безпеку. Гуславський зайшов на територію СБУ аби випустити шістьох злочинців, які раніше були затримані. Саме тому Генеральна прокуратура в Києві має займатися розглядом цієї справи. Безперечно, доступу в нас мало, але можемо працювати з очевидцями та архівами відео», - додав адвокат Погосян.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...