App Store Google Play

Десятки тисяч оберегів від мешканців Дніпропетровщини відправляться бійцям до зони АТО

30.11.2016 18:30
Десятки тисяч оберегів від мешканців Дніпропетровщини відправляться бійцям до зони АТО

Десятки тисяч ляльок-мотанок та листівок з побажаннями зробили для військових учасники патріотичної акції «Оберіг для бійця». Протягом двох тижнів над оберегами працювали школярі, студенти, волонтери та всі небайдужі. Сьогодні всі поробки зібрали в ДніпроОДА, щоб відправити бійцям на передову. Таким чином Дніпропетровщина привітає військових із Днем Збройних Сил України.

«Від самого початку війни волонтери допомагають бійцям АТО: теплими речами, амуніцією, харчами. Підтримують бійців й діти. Своє тепло передають, як можуть – через малюнки, іграшки, поробки. Такі «привіти» особливо цінні для захисників, які розуміють: вдома їх люблять та чекають. Зробити Героям подарунки до Дня Збройних Сил України також запропонували діти. ДніпроОДА підтримала ідею. До акції «Оберіг для захисника» приєдналася не лише малеча, а й дорослі мешканці області. Разом зробили десятки тисяч поробок», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

До холу ДніпроОДА принесли сотні коробок з сюрпризами для бійців. В коробці учнів дніпровської школи № 142 - понад 100 оберегів. Їх змайстрували діти з п’ятого по сьомий класи.

«Ми хотіли показати солдатам, що їх чекають, підтримують, їм вдячні за те, що вони борються за нашу землю. А ще – просто підняти захисникам настрій», - поділилася шестикласниця Карина Гаращенко.

Діти розповіли: часу на поробку витрачали зовсім небагато, проте в кожну з них вкладали душу. «Тіло» ляльки змотували з ниток, кріпили крильця та синьо-жовту стрічку, щоб оберіг можна було причепити до одягу та завжди носити із собою.

«Коли діти дізналися, що можна зробити для захисників подарунки власними ручками, одразу підключилися. Ви б бачили, як горять їх очі, коли вони намотують ці ниточки, кріплять крильця. Думаю, захисників дійсно охоронятимуть ці обереги», - посміхається педагог школи № 142 Наталя Біла.

Окрім ляльок-мотанок учні підписували для захисників листівки. У них дитячим почерком виводили теплі побажання - зичили бійцям здоров’я та миру. Загалом в акції взяла участь майже 1 тисяча шкіл по всій області. До неї приєдналися й курсанти, студенти, навіть вихованці дитячих садочків. Протягом тижня волонтери доставлять обереги та листівки з ДніпроОДА до зони АТО.


В холі ОДА - сотні великих та малих коробок.


І це ще не всі - поробки для бійців АТО продовжують привозити зі всієї області.


До акції приєдналися здебільшого школярі. Проте долучилися й студенти, курсанти, волонтери.


Навіть вихованці дитсадків передали подарунки бійцям.


Наталя Біл: "«Коли діти дізналися, що можна зробити для захисників подарунки власними ручками, одразу підключилися".


До зони АТО поїдуль ляльки-обереги...


та листівки з теплими побажаннями.


Карина Гаращенко: "Ми хотіли показати солдатам, що їх чекають та підтримують".


Добрі феї для бійців АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...