App Store Google Play

Як без великих витрат організувати експорт та приєднатися до онлайн-торгівлі: семінар від ОДА

29.11.2016 16:20
Як без великих витрат організувати експорт та приєднатися до онлайн-торгівлі: семінар від ОДА

Продавати за кордон через інтернет – тренд у всьому світі, але не в Україні. Багато вітчизняних бізнесменів просто не знають, як організувати вихід на експорт в режимі онлайн. Заповнити цю прогалину та долучитися до глобального ринку інтернет-торгівлі допомагають в експортній школі E-Export School. Це черговий семінар у Дніпропетровській ОДА, який зібрав понад 160 підприємців.

«Цьогоріч у Дніпропетровській ОДА пройшло понад 30 безкоштовних семінарів для підприємців, які відвідали 1,5 тисячі людей. На них розглядали найактуальніші питання: як розпочати власний бізнес, підкорити міжнародний ринок та зробити підприємство прибутковим. Сьогодні спільно з Укрпоштою проводимо черговий тренінг, який присвятили електронній комерції. Бізнесмени дізнаються, як з мінімальними витратами коштів вийти на експорт», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Заняття E-Export School триватимуть 8 годин. Слухачі дізнаються, як запустити експорт, використовуючи інтернет. Розглядатимуть всі тонкощі такого бізнесу: від маркетингового аналізу та вибору майданчика до цільового ринку та вирішення конкретних організаційних питань в різних країнах світу.

«В світі 20% всіх відправлень в інтернет-торгівлі – експортні. Нажаль, Україна аутсайдер з цієї точки зору. Люди просто не знають, як організувати так званий легкий вихід на міжнародний ринок – через роботу з інтернет-сайтами. Місія проекту E-Export School показати, що це можливо», - зазначила координатор E-Export School Юлія Поленко.

Викладачі школи - люди з реального бізнесу, які знайшли свою нішу та успішно працюють на експорт у e-commerce форматі. Уважно переймає досвід Євген Ширенко.

«У мене є власний бізнес – я займаюся постачанням електронних запчастин з Китаю. Є ідея продавати запчастини до Європи. Зараз вся торгівля йде через інтернет, а я такого досвіду не маю. Тому дуже вдячний організаторам семінару. Самому добувати цю інформацію було б набагато важче», - поділився Євген.

E-Export School – проект Укрпошти, який впроваджується за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Export Promotion Office. Зустрічі проходять у найбільших містах України: Львові, Одесі, Харкові, Києві. У Дніпрі реалізувати проект допомагає ДніпроОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...