App Store Google Play

У Дніпрі вже можна отримати 241 електронну послугу, - Яніка Мерило

29.11.2016 11:40
У Дніпрі вже можна отримати 241 електронну послугу, - Яніка Мерило

В. о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило розповіла про тижневі результати роботи у сфері  електронного врядування, послуг, електронних торгів, а також Центрів надання адміністративних послуг. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку в. о. заступника у Facebook.

«Продовжуємо переводити послуги в напівелектронні і комбінуємо між Укрпоштою, ЦНАП і порталом iGov. На сьогодні, у Дніпрі приблизно 40 послуг, можна отримати, замовляйте через iGov і отримуючи потрібну довідку через Укрпошту. Рішенням виконкому скоротили терміни отримання найбільш затребуваної довідки - про склад сім'ї. А ще продовжуємо аналізувати, як можна прискорити роботу реєстрів Мін'юсту»,  - зазначила Яніка Мерило.

Фахівець підкреслила, що з 28 листопада можна реєструвати юрособи через новий Лівобережний ЦНАП.

Наразі продовжується закупівля обладнання на паспорти і ІД-картки.

У Дніпрі почали активно створювати реєстри жителів, вулиць. У найближчому майбутньому містянам не треба буде приносити довідки з інформацією, а з дозволу людини місто може саме зробить запит на потрібну інформацію. Перші пілоти з реєстрами мають провести з довідками про доходи та про несудимість.

На сьогодні в Дніпрі можна отримати 241 електронну послугу: із них 40 довідок або документів можна отримати у взаємодії з Укрпоштою, тобто вже взагалі не треба приходити.

Крім цього, представники влади цього тижня вже більш конкретно говоритимуть з командою пожежної служби ДСНС щодо пілотного проекту.

Також скоро запуститься модуль Навізора (разом з check rouds), який дозволить на вібрацію мобільного телефону автоматично фіксувати стан дороги, і формувати карту стану доріг.

У місті створюють комплексну систему електронного здоров'я в Дніпрі та реєстр ліків, аби всі бачили, в якій лікарні чи поліклініці які ліки в наявності є чи ні.

«Минулого тижня продовжили серію мозгових штурмів щодо картки жителя - електронного квитка. Я хочу, щоб вона була не тільки пластиком, але найкрутішим інструментом для всіх можливих потреб. Не тільки сьогодні, але і на багато років наперед. Для цього треба консолідувати найсвітліші уми. На цьому тижні продовжую "штурмувати", щоб в найближчі тижні у нас була б готова концепція не просто проїзного квитка з безконтактним чипом, але реально круте інноваційне рішення з можливістю зістикувати його і з мобільним додатком, і з різними реєстрами. Також мріємо про можливе єдиному технічному стандарті з Укрзалізницею, але тут основні питання навіть не в технології, а в принципах оплати», - додала Яніка Мерило.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...