App Store Google Play

У Дніпрі пролунають сирени: містян просять не панікувати

29.11.2016 20:00
У Дніпрі пролунають сирени: містян просять не панікувати
30 листопада о 13.55 на Дніпропетровщині перевірятимуть регіональну систему оповіщення. По всіх містах та районах області пролунає сирена. Після цього по телебаченню та радіо передадуть мовне повідомлення. Панікувати не слід, попередив начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Сергій Коваленко.

«Дніпропетровщина – техногенно навантажена область. Через регіон проходить аміакопровід Тольятті-Одеса, тут працюють хімічні підприємства, на Дніпрі збудовано декілька дамб. Про можливі надзвичайні ситуації та їхні наслідки на Дніпропетровщині сповіщають за допомого сирени. Лунатиме вона і завтра. Хвилюватися не варто – це навчальна тривога», – зазначив Сергій Коваленко.

Почувши звуки сирени, треба увімкнути радіо або телевізор та уважно прослухати повідомлення «Увага всім». Потім слід діяти відповідно до отриманої інструкції. Не забудьте сповістити рідних, близьких та сусідів.

На Дніпропетровщині одночасно лунатимуть 630 сирен. Команда про увімкнення системи оповіщення надходитиме з пульту управління Дніпропетровської регіональної підсистеми цивільного захисту.

Також 30 листопада перевірять нову сигнальну систему. Біля ДніпроОДА тестуватимуть сучасні універсальні блоки оповіщення. Їхня перевага – очевидна: вони працюють автономно і навіть при відсутності електроенергії здатні донести інформацію до населення. Наступного року такі блоки планують змонтувати у Дніпрі, Кам’янському, Павлограді та інших містах області.

Якщо в зазначений час ви не почули сирену, повідомте про це на «гарячу лінію» управління цивільного захисту ОДА за телефонами: (056) 749-71-27, 742-70-91. Залишайте повідомлення на Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...