App Store Google Play

У Дніпрі фахівці допомагатимуть дітям-інвалідам у ранньому віці

29.11.2016 14:40
У Дніпрі фахівці допомагатимуть дітям-інвалідам у ранньому віці

Сьогодні, 29 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Пост» анонсували впровадження програми «Батьки за Раніше Втручання в Україні». Деталі події повідомили: національний координатор програми Олена Скрипко, спеціаліст напряму Підтримка батьківської адвокації Вікторія Пирогова та спеціаліст напряму Комунікаційна підтримка з питань раннього втручання Олена Коваленко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Восени 2016 року стартує трирічний проект «Збільшення можливостей громадських організацій, що керуються батьками, підтримка забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

«У світі особливим діткам на ранньому етапі допомагають ще з 60-х років ХХ століття, а в Україні з 2001 року. Спеціально до Міжнародного дня інвалідів, що відбудеться 3 грудня, запускаємо таку модель допомоги вперше в Дніпрі», - наголосила Олена Скрипко.

Програми раннього втручання були вперше розроблені в США і країнах Західної Європи для дітей перших трьох років життя. Їх метою є спроби якомога раніше виявити порушення в розвитку дитини і допомогти дітям та їхнім родинам.

Вікторія Пирогова зазначила, що в Дніпрі допомагати таким сім’ям будуть чотири команди кваліфікованих спеціалістів: психологів, педіатрів, логопедів, спеціальних педагогів, неврологів, фізіотерапевтів, офтальмологів тощо.

«Із перших днів життя дитина потребує спілкування, для неї важливо грати і активно досліджувати навколишній світ. Однак не у всіх дітей однакові можливості, для особливих малюків потрібно застосовувати особливий підхід», - підкреслила Олена Коваленко.

Організатори благодійного проекту попросили долучитися усіх небайдужих спонсорів, фахівців та волонтерів, а також запросили до участі в програмі сім’ї, що потребують допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...