App Store Google Play

У Дніпрі через здорожчання проїзду активісти закликали бойкотувати маршрутки

29.11.2016 09:40
У Дніпрі через здорожчання проїзду активісти закликали бойкотувати маршрутки

У Дніпрі через оголошене подорожчання проїзду в маршрутних таксі активісти закликають жителів бойкотувати маршрутки, пересівши на міський електротранспорт. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "РадіоСвободу".

Як сказав на прес-конференції ініціатор акції Артем Лисенко, така акція має підштовхнути міську владу швидше модернізувати парк електротранспорту і водночас допоможе пасажирам маршруток висловити протест проти підвищення вартості проїзду.

«Ми пропонуємо 1 грудня і / або з 1 грудня максимально відмовитися від проїзду в маршрутках і пересісти на міський електротранспорт. Це потрібно, щоб показати перевізникам, які збираються підвищити вартість проїзду, що вони чинять неправильно. По-друге, це дозволить збільшити фінансові потоки в сторону електротранспорту. Є надія, що така акція підштовхне міську владу швидше модернізувати парк електротранспорту. Перевізники кажуть, що вони возять людей собі у збиток. Але все одно вони не мають право піднімати вартість проїзду в односторонньому порядку. Для цього потрібно хоча б провести роз’яснювальну кампанію серед населення, щоб люди розуміли, чому їм доведеться платити більше», – заявив Лисенко.

Водночас перевізники повідомили пасажирів оголошеннями в автотранспорті, що на маршрутах Дніпра з 1–3 грудня зросте вартість проїзду в автобусах та мікроавтобусах. За їхніми словами, узгодження з міською владою це рішення не потребує, адже ціни піднімають «до гранично допустимих тарифів», затверджених міськрадою раніше.

«Є укладений із замовником (міськрадою) договір ще у 2015 році, за яким встановлено граничний тариф у 6 гривень. Тобто я маю повне право поставити тариф у 6 гривень і здійснювати перевезення за ним. Уже повідомили пасажирів про підвищення тарифу», – зазначив керівник одного з підприємств-перевізників Андрій Русавський.

Таким чином, проїзд у міському маршрутному автотранспорті Дніпра складе 6 гривень і стане найдорожчим в Україні. За словами громадських активістів, виняток можуть скласти кілька маршрутів, які змінили власників у листопаді й не встигли укласти договори.

Ціни на проїзд у маршрутках Дніпра востаннє змінювались у березні 2015 року. Тоді здорожчання пояснювали суттєвим зростанням вартості пального. Коли ж пально-мастильні матеріали здешевшали, перевізники заявили, що не знижуватимуть своїх цін на проїзд, адже інші складові тарифу – запчастини, зарплата водіїв тощо – не змінились.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...