App Store Google Play

Квитком на концерт відомих Дніпровських гуртів може слугувати м'яка іграшка: деталі події

29.11.2016 16:00
Квитком на концерт відомих Дніпровських гуртів може слугувати м'яка іграшка: деталі події

Сьогодні, 29 листопада, на прес-конференції в медіацентрі «Дніпро-Мост» анонсували  Дніпрі благодійну акцію «Святий Миколай про тебе не забуде»: організатор Ніна Медведєва, клавішник гурту «АНЕСТЕZІЯ» Юлія Калантай, фронтмен гурту «НАТОЛІЧ» Костянтин Рафальський та бас-гітарист гурту «VIDVERTO» Сергій Кметь.

«Уже сьомий рік поспіль вітаємо з Днем святого Миколая дітей: з малозабезпечених сімей, інвалідів, загиблих воїнів АТО і переселенців. Ми хочемо, аби вони повірили у диво, отримали подаруночки і відчули атмосферу свята», - зазначила Ніна Медведєва.

Минулого року волонтерам вдалося привітати 1077 малюків, а цьогоріч планують подарувати казку щонайменше 1500 діткам.

Етапи акції:

1. Старт – благодійний концерт.

2. Семінари для волонтерів.

3. Щорічна святкова хода «Парад Миколайчиків»

4. Збір подарунків.

5. Виготовлення листівок – «Канцелярія Святого Миколая».

6. Пакування подарунків – «Фабрика».

7. Фініш - привітання дітей.

1 грудня о 19.00 відбудеться урочисте відкриття проекту в «МахноПАБі».

«Відомі Дніпровські гурти розважатимуть публіку, а всі зібрані кошти під час благодійного концерту – спрямуємо в фонд акції. Квитком на захід можуть слугувати іграшки, канцелярське знаряддя чи солодощі», - підкреслила Юлія Калантай.

«На благодійні концерти приходять все менше людей, і це сумна тенденція. Нам потрібно бути більш людяними і перейматися не лише своїми проблемами», - наголосив Костянтин Рафальський.

Сергій Кметь запевнив, що на заході буде тепло, затишно, весело, а часом і гаряче.

Через три дні, 4 грудня, відбудеться «Парад Миколайчиків», на якій громадські активісти урочистою ходою із лозунгами, плакатами та піснями пройдуться від Танку до Європейської площі.

Тож кожен, хто має велике серце, може стати помічником Святого Миколая. Для цього потрібно зв’язатися з організаторами акції за телефоном: 096 933 4036 (Ніна Медведєва).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...