App Store Google Play

У Бабушкінському суді на один день судді стали неправомочними

28.11.2016 09:40
У Бабушкінському суді на один день судді стали неправомочними

Голова Бабушкінського районного суду м. Дніпра (Шевченківський район) Ігор Литвиненко причетний до втручання в автоматизовану систему документообігу суду. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на "Лица".

Фальсифікація відбулася при визначенні судді, який має розглянути заяву підсудного Сергія Булькача.

Нагадаємо, підполковник міліції С. Булькач обіймав посаду начальника відділу Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУ МВС України в Дніпропетровській області. Судове провадження № 1-кп/200/452/16 (кримінальне провадження №42014040000000376) щодо Сергія Булькача здійснюється відповідно до ч. 2 ст. 364, ч. З ст. 368, ч. З ст. 28, ч. 1 ст. 203-2, ч. З ст. 27, ч. 2 ст. 372 Кримінального кодексу України.

«Діючи в складі організованої групи (Булькач та його товариші – ред.), організували на території міста Дніпра діяльність мережі гральних закладів «Карнавал» і забезпечували їх незаконну діяльність», – сказано в обвинувальному висновку.

«У жовтні 2016 року в судовому засіданні в Бабушкінському районному суді р. Дніпропетровська прокурором було подано клопотання про обрання запобіжного заходу стосовно обвинувачених. У відношенні деяких з обвинувачених – у вигляді застави, щодо одного – у вигляді утримання під вартою. Після цього клопотання прокурора, 11.10.2016 року обвинувачений Булькач С. П. заявив про відвід судді, який мав розглядати цю справу і вирішувати питання про обрання запобіжного заходу», – повідомляє один із суддів Бабушкінського райсуду.

Відповідно до частини 1 статті 81 Кримінального процесуального Кодексу України, «у разі заявлення відводу слідчому судді або судді, який здійснює судове провадження одноосібно, його розглядає інший суддя цього ж суду, визначений у порядку, встановленому частиною третьою статті 35 Кодексу (через жеребкування в автоматизованій системі документообігу суду – ред.)».

В той же день, 11 жовтня, в результаті жеребкування була обрана суддя – Тамара Шевцова.

Однак лише вона була єдиним суддею, хто мав право і можливість розглядати дану заяву. В результаті, до автоматичної системи документообігу суду були внесені дані.

«Відповідно до спеціалізації суддів Бабушкінського районного суду р. Дніпропетровська, заяви про відвід судді відносяться до спеціалізації суддів Бабушкінського районного суду р. Дніпропетровська Кудрявцевої Т. А., Марія Т. Ю., Женеску Е. В., Шевцової Т. В.

Станом на 11.10.2016 року всі ці судді (крім судді Марія Т. Ю.) були присутні на робочому місці.

Разом з тим, судді Кудрявцева Т. А., Женеску Е. В. участі в розподілі заяви про відвід судді не брали, оскільки, згідно зі звітом про автоматичний розподіл цієї заяви, станом на 11.10.2016 року у них відсутня відповідна спеціалізація.

Тобто, станом на 10.10.2016 року у суддів Кудрявцевої Т. А. і Женеску Е. В. така спеціалізація була. Наступного дня у зазначених суддів такої спеціалізації вже не було. А ще через день року у них така спеціалізація знову з'явилася дивним чином», – розповіли представники Бабушкінського райсуду.

У відповідності до законодавства України, за внесення даних для роботи автоматизованої системи документообігу суду відповідає голова суду та керівник апарату суду. У Бабушкінському райсуді апаратом керує Віта Юнаш.

Голова Бабушкінського райсуду м. Дніпра Ігор Литвиненко в той день був відсутній.

«У Бабушкінському районному суді м Дніпра відбувається щось незаконне, голова суду Литвиненко В. Ю. не знаходиться на робочому місці», – пояснює один із суддів. Також він навів приклад часів Євромайдану, коли видали наказ суду і зобов'язавли суддів виходити на роботу в неробочий час, у т. ч. вночі, щоб розглядати справи проти євромайданівців. Тоді ж Ігор Литвиненко «сховався на лікарняному».

Зазначимо, стаття 376-1 Кримінального кодексу України передбачає покарання за незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду: від штрафу у 850 грн – до позбавлення волі строком на 6 років.

Копія звіту про автоматичний розподіл судових справ між суддями Бабушкінського районного суду м Дніпропетровська від 11.10.2016 року в судовій справі № 200/13434/14-к

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...