App Store Google Play

ОПОРА визначила Андрія Денисенка переможцем неофіційного рейтингу серед депутатів-мажоритарників Дніпропетровщини

28.11.2016 18:00
ОПОРА визначила Андрія Денисенка переможцем неофіційного рейтингу серед депутатів-мажоритарників Дніпропетровщини

Сьогодні, 28 листопада на прес-конференції в медіацентрі «Дніпро-Пост» про те, що вдалося за два роки роботи депутати-мажоритарникам Дніпропетровської області розповіла громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА Юлія Лисенко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Цьогоріч проводимо моніторинг чотирьох депутатів Дніпропетровщини. Для аналізу депутатської роботи ми обрали представників від різних фракцій і одного позафракційного. Також розглядали результати роботи у громадських приймальнях Андрія Денисенка, Івана Куліченка, Андрія Шипка та Артура Мартовицького», - зазначила Юлія Лисенко.

Експерт наголосила на тому, що ефективність роботи депутатів-мажоритарників можна вирахувати за часткою законопроектів, що стосуються сфери відання їхніх комітетів. Задля якісної роботи парламентаря необхідна наявність у нього фахових компетенцій. Умовно роботу депутата-мажоритарника можна поділити на роботу в Парламенті та окрузі.

Ефективність роботи в окрузі полягає в участі в роботі місцевих органів влади, якості роботи громадських приймалень, особистих прийомів громадян, участі у публічних заходах , реагуванні на звернення громадян та звітуванні про свою роботу. Парламентська робота полягає у відвідуваністі засідань Верховної Ради, комітетів, написанні законопроектів і постанов, запитів і виступів у парламенті тощо.

Консультант Громадянської мережі ОПОРА оприлюднила рейтинг законопроектів депутатів-мажоритарників Дніпропетровської області.

«Тож перше місце в неофіційному рейтингу отримала Постанова № 3864 «Про перейменування міста Дніпропетровська Дніпропетровської області», яку зареєстрував Андрій Денисенко. 19 травня 2016 року Верховна Рада України 247-ма голосами ухвалила нову назву міста «Дніпро». Це започаткувало серію багатьох інших законопроектів», -  підкреслила консультант.

За словами Юлії Лисенко, друге місце займає Постанова № 4085 від 17 лютого 2016 про перейменування окремих населених пунктів та районів. На жаль, ні один із депутатів-мажоритарників від Дніпропетровщини не є автором даної постанови.

Третє місце займають Законопроекти № 1651 від 26 грудня 2014 року про внесення змін до розділу ХХІ "Прикінцевих та перехідних положень" Митного кодексу України щодо тимчасового звільнення від оподаткування ввізним митом товарів що належать суб'єктам космічної діяльності, № 5030 від 18 серпня 2016 року про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо заходів із стабілізації фінансового стану космічної галузі та Законопроект № 5281 від 18 жовтня 2016 року про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо підтримки стратегічної галузі України. Авторами цих законопроектів були  Іван Куліченко, Максим Курячий, Костянтин Павлов.

Четверте місце розділили Проект Закону № 1735 від 14 січня 2015 року про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забезпечення умов розвитку містобудівної діяльності та міського господарства, за авторством Артура Мартовицького, Костянтина Павлова, Максима Курячого, Олега Кришина та Постанова №1735/П від 16 березня 2015 року про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забезпечення умов розвитку містобудівної діяльності та міського господарства.

П’яте місце отримав Проект Закону № 4225 від 15 березня 2016 року про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо проекту "Завершення будівництва метрополітену у місті Дніпропетровську" Максима Курячого, Івана Куліченка та Андрія Павелка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...