App Store Google Play

Мешканці Дніпропетровщини стануть добрими чарівниками для дітей бійців АТО, переселенців, сиріт

28.11.2016 10:20
Мешканці Дніпропетровщини стануть добрими чарівниками для дітей бійців АТО, переселенців, сиріт

Іграшки, солодощі, канцтовари, одяг – кожна дитина мріє отримати сюрприз до Дня Святого Миколая. Стати добрим чарівником для хлопців та дівчат, які потребують особливої уваги, може кожен. Подарунок дітям бійців АТО, переселенців, сиротам, малечі з малозабезпечених родин можна передати через Центр допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА.

«Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА вже давно став осередком добрих справ. Частіше тут опікуються «дорослими» проблемами: підказують бійцям, як отримати пільги, оформити землю, поїхати на оздоровлення. Проте й про дітей захисників не забувають: відправляють на оздоровлення, запрошують на безкоштовні вистави в театр. А цієї зими Центр ще й перетвориться на штаб Святого Миколая. Тут збиратимуть подарунки для малечі, яка найбільше цього потребує», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Акцію «Святий Миколай про тебе не забуде» вирішили проводити не лише для дітей бійців АТО, а й для переселенців, дітей із малозабезпечених родин, сиріт.

«Ці дітки як ніхто інший, потребують уваги, особливо на свята. Всі вони понад усе хочуть отримати подарунки. Допомогти здійснити дитячу мрію легко. Потрібно придбати солодощі, іграшки, канцтовари або одяг та принести до Центру допомоги учасникам АТО», - зазначила координатор Центру Наталя Шуліка.

Потрібні й помічники Святого Миколая - ті, хто пакуватиме та розвозитиме подарунки. Подробиці – в Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Адреса: пр. О.Поля,1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62. Акцію Центр проводить разом з благодійною організацією «Твори добро!».

День Святого Миколая відзначається щороку 19 грудня. За традицією, вночі батьки кладуть дітям під подушку подарунки. Причетність до сюрпризу від малечі приховують, щоб діти вірили в диво та вчилися милосердя в святого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...