App Store Google Play

В Кривому Розі активісти об'єдналися в коаліцію "Досить труїті Кривий Ріг"

27.11.2016 18:00
В Кривому Розі активісти об'єдналися в коаліцію "Досить труїті Кривий Ріг"

Громадські активісти Кривого Рогу заявили про утворення коаліції "Досить труїті Кривий Ріг!", до якої увійшли 15 громадських організацій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "0564.ua".

За словами депутата міськради Юлія Морозова, який представляє ГО "Об'єднання відповідальніх громадян", в коаліцію увійшли люди, яких дійсно турбує проблема неякісного повітря і взагалі екології в Кривому Розі.

Ініціатори коаліції оприлюднили декларацію, в якій вказали, що вона відкрита для підписання громадськими та іншими неприбутковими організаціями.

На їхню думку, коло учасників коаліції розшириться, оскільки це та проблема, яка стосується всіх.

"Під час проведення мітингу, як розповів один з учасників, під'їхало багато співробітників поліції, у одного з них поцікавилися, що, мовляв, будете нас розганяти, і почув у відповідь: "Чому розганяти, наші діти що, не тим же повітрям дихають?", - розповів Морозов.

Мета яку поставила перед собою новостворена коаліція - досягти гранично можливої ​​екологічної якості життя в Кривому Розі та зберегти його статус великого індустріального міста.

"Ми розуміємо, що Кривий Ріг не стане Сен-Тропе в майбутньому, ми залишимося великим індустріальним містом, але нам необхідно досягти того максимуму в діалозі, в нормальній співпраці влади, бізнесу та громадськості, який повинен бути, ми повинні досягти максимуму того, що ми можемо, щоб наші діти дихали максимально чистим повітрям", - зазначив депутат.

Він підкреслив, що увагу громадськості сьогодні направлено в сторону "Арселор Міттал Кривий Ріг", оскільки це підприємство є основним забруднювачем повітря.

"Сьогодні ми бачимо великий потенціал у нашої коаліції, тому що вона реально стосується всіх і можливо це призведе до більш масштабних речей - до того, що ми зможемо почати боротьбу і виграти її для надання Кривому Рогу спеціального статусу - міста екологічного лиха. І важливо аби міська влада не ігнорувала нас", - вважає Морозов.

Новоспечена коаліція намагається змусити "Арселор" повернутися до тієї екологічної програми, яку довго розробляли фахівці, представники депутатського корпусу, громадських організацій, експерти, в тому числі і "Арселор".

"У створеній коаліції є люди, які готові до професійного діалогу з департаментом екології Арселору. Але ми проти того, щоб штучно створювати видимість слухань. Якщо на слуханнях "топи" заводу будуть у якості експертів - це нормально, але якщо вони сидітимуть для масовки і потім щоб їх порахувати - так не повинно бути", - наголосив депутат.

Нагадаємо, на початку листопада криворізьке металургійне підприємство ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було оштрафоване на унікальний для України штраф за порушення екологічного законодавства в 72 млн. 699 тис.119 грн. 52 коп. Проте навіть така велика сума не зупиняє промисловий гігант й далі має намір забруднювати регіон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...