App Store Google Play

Поліція Павлограда залучає місцевих активістів до охорони правопорядку

27.11.2016 08:00
Поліція Павлограда залучає місцевих активістів до охорони правопорядку

Учора, 25 листопада, представники Павлоградського відділу Національної Поліції на зустрічі з активістами заявили про те, що правоохоронці будуть і надалі тісно співпрацювати з місцевою «Самообороною» та залучати її до охорони громадського порядку. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на редакцію 5632.com.ua.

"У нас спільні цілі і завдання: аби Павлоград міг спати спокійно. У нас немає барикад і немає людей по різні боки барикад ... Ми разом робимо одну справу. А з тими, хто не поділяє цю точку зору, нам не по дорозі», - наголосив начальник Павлоградського відділу НП Олексій Брандіс.

Керівник відділу подякував активістам «Павлоградської Самооборони» за участь в патрулюванні вулиць. Він також висловив надію, що місцева влада підтримає починання громадських діячів, і запевнив їх, що буде клопотатись перед міськрадою про матеріальне стимулювання «самооборонівців».

«Тому що нести службу тільки на ентузіазмі і патріотизмі складно», - пояснив свою позицію полковник.

У свою чергу, керівник штабу «Павлоградської Самооборони» Сергій Тищенко визнав, що на низовому рівні у активістів і поліцейських досі не було непорозумінь і розбіжностей.

 «На мій погляд, наша павлоградська поліція не перевищує своїх повноважень і дотримується законності. У цьому плані у нас співпраця налагоджена», - зазначив активіст.

Однак він підкреслив, що така взаємодія часто кульгає через дефіцит поліцейських кадрів і брак паливно-мастильних матеріалів для патрульних автомобілів. На глобальному рівні вирішити проблему правопорядку міг би закон про муніципальну поліцію - орган, підзвітний місту, з виборним керівником і мотивованими кадрами.

За словами заступника начальника сектора патрульної поліції відділу НП Дмитра Гончара та Сергія Тищенка, крім профілактики вуличної злочинності і дрібних правопорушень, активісти і поліцейські ловили браконьєрів, виявляли нарктопритони і осередки грального бізнесу, шукали зниклих людей.

Керівник штабу закликав земляків і, перш за все, так званих «диванних патріотів» не обурюватися зростанням злочинності, а поповнювати ряди «Самооборони» і брати участь в спільних патрулі.

Нарада силовиків і активістів завершилася інструктажем патрульних груп, які вийдуть на охорону вулиць в найближчу ніч.

«Насправді безлад не стільки на вулицях, скільки у нас в головах. Треба починати з себе. Тільки власноруч ми здатні налагодити ситуацію», - підсумував громадський активіст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...