App Store Google Play

Литовське консульство відзначило триріччя роботи на Дніпропетровщині

26.11.2016 12:45
Литовське консульство відзначило триріччя роботи на Дніпропетровщині

Почесне консульство Литовської Республіки у Дніпрі відзначило третю річницю роботи в області. За короткий період дипломатам вдалося багато. Разом із ДніпроОДА реалізували успішні проекти допомоги постраждалим від війни на Сході, розвивали культурну та економічну співпрацю. Надійні партнери регіону не збираються збавляти оберти та вже будують плани на майбутнє. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Дніпропетровську ОДА.

«Консульство відкрили в листопаді 2013 року. Тоді Україна ще була спокійною державою, яка жила в мирі. Ми думали, що консульство буде займатися культурними та навчальними програмами. Але коли країна зіткнулася із зовнішньою агресією, плани змінилися. Ми впровадили дуже багато програм з підтримки України», - розповів Почесний консул Литовської Республіки у Дніпрі Віталій Півняк.

Понад 120 поранених бійців АТО поїхали до Литви на безкоштовну реабілітацію. 40 дітей відправилися до дружньої країни на навчання. 15 психологів, психотерапевтів та соцпрацівників переймали досвід колег з реабілітації пацієнтів після сильного стресу у литовських клініках. Це ще не повний список проектів, які вдалося реалізувати завдяки співпраці консульства та ДніпроОДА.

«Литва однією з перших прийшла на допомогу, коли почалася війна. Відразу ж взялися за важливі проекти з допомоги постраждалим. Але на порядку денному - не тільки програми, пов'язані з АТО. У нас активний графік й по культурній програмі», - зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

В травні на Дніпропетровщині пройшли Дні Литви. Мешканцям області вони запам’яталися велозпробігом, ярмаркою поробок, майстер-класами народних умільців та виставкою текстилю. Підприємці мали можливість обмінятися контактами та обговорити перспективи співпраці на українсько-литовському бізнес-форумі.

В Литовському консульстві впевнені: й надалі впроваджуватимуть розпочаті програми з допомоги постраждалим в АТО. А в Дніпропетровській  ОДА збираються розширити торгово-економічні зв’язки з балтійською країною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...