App Store Google Play

Відтепер у Дніпрі процедура державної реєстрації актів цивільного стану буде спрощеною

25.11.2016 15:40
Відтепер у Дніпрі процедура державної реєстрації актів цивільного стану буде спрощеною

Сьогодні, 25 вересня, на прес-конференції в медіацентрі «Дніпро-Пост» про новації у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та про зміни у сфері державної реєстрації громадських формувань повідомили представники Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області Христина Потапова та Яна Ніколенко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Із початку року відбулися значущі зміни у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у зв’язку із прийняттям нової редакції до Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

«Відтепер процедура буде спрощеною. Насправді це сприятлива умова задля того, щоб громадяни активно могли здійснювати своє конституційне право на свободу об’єднання», - зазначила Яна Ніколенко.

За словами експертів, у березні 2016 року, після ліквідації територіальних управлінь юстиції, пілотним проектом Мін’юсту України запроваджено роботу фронт-офісів у сфері реєстрації громадських формувань. Тепер громадяни Дніпропетровщини можуть подати документи майже до 50 центрів.

Завдяки заходам Дніпропетровської ОДА разом із Головним територіальним управлінням юстиції налагоджено роботу ЦНАПів а також центрів надання безоплатної вторинної допомоги.

З 1 липня 2016 року постановою Кабінету Міністрів було встановлено термін – 1 січня 2017 року – до якого всі неприбуткові організації повинні відредагувати всі необхідні установчі документи відповідно до вимог Податкового Кодексу України.

Христина Потапова нагадала про те, що з прийняттям антирейдерського закону зміняться правила державної реєстрації прав на нерухоме майно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...