App Store Google Play

У ДніпроОДА нагородили волонтерку Діану Дольс за допомогу лікарням регіону

25.11.2016 17:40
У ДніпроОДА нагородили волонтерку Діану Дольс за допомогу лікарням регіону

Вона переймається за долю кожного українського солдата. Життя у Франції не заважає колишній мешканці Синельникового допомагати лікарням Дніпропетровщини медичним обладнанням, інструментами та меблями. На рахунку волонтерки Діани Дольс – 11 вантажівок з гуманітаркою на понад сто тисяч євро. Під час візиту патріотки до Дніпра їй вручили медаль за внесок та розбудову регіону.

Зустріч із Діаною Дольс пройшла у Дніпропетровській ОДА. Перший заступник очільника регіону вручив волонтерці нагороду та подякував від усієї області.

«Від всіх бійців, лікарів та простих мешканців області, від команди Валентина Резніченка дякуємо за допомогу нашим лікарням», – сказав він.

Волонтерка зазначила, що буде й надалі допомагати медзакладам регіону.

«Я уважно слідкую за українськими новинами. Дивлюсь телевізор, шукаю інформацію в інтернеті, спілкуюсь по скайпу з лікарями медзакладів, однодумцями, – розповіла патріотка. – Моя допомога бійцям розпочалася безпосередньо з фронту, вже потім почала направляти гуманітарку до лікарень Дніпропетровщини. Цей регіон обрала не випадково. Саме сюди надходять найбільше поранених».

Діана Дольс особисто відвідує французькі лікарні, де спілкується з медиками. Вона розповідає про реальні події на Сході України та потреби лікарень Дніпропетровської області. Для переконливості з собою завжди має світлини з фронту та необхідні документи. Завантажувати допомогу допомагають усі небайдужі – як представники української діаспори у Франції, так і місцеві мешканці.

Діана Дольс є керівником «Асоціації медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» та співпрацює з Дніпропетровською ОДА. Завдяки спільній роботі, закордонну гуманітарку вже отримали 11 лікарень Дніпропетровщини. Незабаром таку допомогу отримають ще 6 медзакладів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...