App Store Google Play

Ніякого «транспортного колапсу» в Дніпрі не буде, - Васючков

25.11.2016 17:00
Ніякого «транспортного колапсу» в Дніпрі не буде, - Васючков

Сьогодні член ГО «Платформа «Громадський контроль» Іван Васючков на своїй сторінці у Facebook прокоментував ситуацію щодо часткового перекриття руху, пов'язаного з ремонтними роботами на Новому мосту, передає Дніпроград.

«Друзі, зараз почалися активні обговорення майбутнього «транспортного колапсу», пов'язаного з ремонтними роботами на Новому мосту. У мене з цього приводу дві новини. Хороша і погана», - написав він.

Гарною новиною Васючков вважає те, що громадський транспорт працюватиме в штатному режимі, збоїв в його роботі бути не повинно. Виняток - тролейбуси. На якийсь час вони припинять рух по мосту, але це буде компенсовано підвищенням кількості та пасажиромісткості автобусного транспорту.

«В ідеалі постараємося відмовитися від руху по Новому мосту автобусів малої місткості (спринтерів) і переконати всі автопідприємства замінити їх на більш місткі автобуси. Зараз робимо все необхідне для цього. З приводу кількості смуг для руху - скоріш за все під час ремонтних робіт їх буде не по одній, а по дві в кожну сторону», - додав громадський активіст.

Член ГО «Платформа «Громадський контроль» підкреслив, що труднощі можуть виникати лише в годину пік для приватного транспорту.

«Погана ж новина для тих, хто намагається спекулювати і підігрівати невдоволення жителів цією темою - не дочекаєтеся!», - пожартував Іван Васючков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...