App Store Google Play

На Дніпропетровщині залучають громадськість до впровадження енергозбереження

25.11.2016 15:20
На Дніпропетровщині залучають громадськість до впровадження енергозбереження

Сьогодні, 25 листопада, у приміщенні Дніпровської обласної ради у рамках Днів енергоефективності відбувся круглий стіл "Залучення громадськості міста до енергозбереження". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У роботі заходу взяли участь представники влади, громадськості та провідних компаній у сфері енергозбереження. Учасниками круглого столу також стали представники міст регіону, а саме Дніпро, Павлоград, Кам’янське, Кривий Ріг.

Заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату Валерій Безус  висловив сподівання на те, що 2017 рік стане «проривним» в частині реалізації програм з енергоефективності на Дніпропетровщині.

«Сьогодні мешканці нашої країни обрали курс на Європу, відповідно, необхідно інтегрувати європейські цінності в повсякденне життя українців, ставати європейцями в побутовій поведінці – вчитися дбайливо ставитися до ресурсів, думати про питання енергозбереження повсякденно. Це принцип, за яким живуть європейські країни, і за яким має жити Україна», – наголосив у вітальному слові Валерій Безус.

Депутат Дніпропетровської обласної ради, член постійної депутатської комісії з питань екології та енергозбереження Павло Хазан зазначив, що сьогодні проблема збереження енергії є однією з найважливіших питань у регіоні.

«Питання підвищення енергоефективності на сьогодні стоїть дуже гостро, бо вартість енергоносіїв постійно зростає, тож наразі це є найважливішим пріоритетом. Європа вже давно економить енергію, і ми також маємо для цього всі інструменти. Також ми сьогодні говоримо не тільки про значну економію фінансів, а й про збереження навколишнього середовища та здоров’я людини», - розповів Павло Хазан.

Під час круглого столу фахівці наголосили, що Дніпропетровщина сьогодні має  ще одну важливу проблему – необізнаність населення щодо засобів підвищення енергоефективності, тому в першу чергу мають на мені розгорнути інформаційну програму поставленого питання.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...