App Store Google Play

Майже 7,5 тисячі мешканців Нікопольського району отримають питну воду, якої не мали 40 років

25.11.2016 14:00
Майже 7,5 тисячі мешканців Нікопольського району отримають питну воду, якої не мали 40 років

Майже 34 км труб, 10 водонапірних башт і насосна станція потужністю 240 кубометрів води на годину. У Нікопольському районі завершено масштабне будівництво нового водоводу. Тепер майже 7,5 тисячі мешканців отримають питну воду, якої раніше не мали. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми продовжуємо приводити до ладу систему водопостачання області. У 2015-му воду підвели 30 тисячам сільських жителів, які раніше її не мали. Цьогоріч уже збудовано сім нових водоводів, три реконструйовано. Нині ведуться роботи ще на 11 об’єктах. Це дозволить забезпечити стабільним водопостачанням 120 тисяч жителів і подати воду близько 40 тисячам людей, у яких її раніше не було», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Масштабне будівництво нового водоводу завершено в Нікопольському районі. Його довжина – понад 33 кілометри. Відтепер майже 7,5 тисячі мешканців отримають питну воду, якої раніше не мали. Вона дістанеться сіл Першотравневе, Новоіванівка, Новоселівка, Дмитрівка, Борисівка, Східне, Західне, Вільне.

«Від розробки проектної документації до моменту завершення будівництва минув рік. У 2015-му ми визначили пріоритети, розробили проект і весною 2016-го розпочали його реалізацію», – розказав заступник директора департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА Володимир Марченко.

За словами голови Нікопольської райдержадміністрації Олега Кириченка, проблема існувала майже 40 років. ДніпроОДА вирішила її за рік. «Нікопольський район завжди був проблемним. Хоча він і знаходиться на Дніпрі, якісного водопостачання не було майже 40 років. Команда Валентина Резніченка звернула на проблему увагу і взялася за її вирішення. Результат – у кожній хаті Нікопольського району буде питна вода», – зазначив він.

Належний тиск для подачі води центральною мережею забезпечуватиме сучасна насосна станція, збудована поблизу села Південне. Вона повністю автоматизована і здатна перекачувати за годину 240 кубів води. Тут три насоси, резервуари збереження чистої питної води.

«Великих складностей з цим об’єктом не було. Наше підприємство щодня прокладає багато водопроводів», – підсумував роботи головний інженер підрядної фірми Євген Бєлік.

Лідія Федорівна, жителька села Чкалово, не приховує радості. Каже, тепер їй не доведеться збирати дощову воду: «Коли йшов дощ – у нас свято. Значить, будемо з водою. Збирали її у великі бочки, що стоять у дворі, і використовували для господарчих потреб. Питну воду купували: 160 гривень за чотири куби. Тепер до нашого села підвели водовід – вода бігтиме з крана».

Цьогоріч на Дніпропетровщині завершили реконструкцію трьох водоводів – у місті Синельникове, селищі Романкове біля Кам’янського та у селищі Софіївка. Безперебійним водопостачанням забезпечені понад 70 тисяч мешканців.

Збудовано сім водоводів в Апостолівському, Нікопольському, Широківському та Криничанському районах. З водою тепер майже 12 тисяч жителів.

Наразі роботи ведуться на 11 водоводах: чотири реконструюють, сім будують.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...