App Store Google Play

Війна в зоні АТО – через об’єктив фотокамери: у ДніпроОДА експонуватиметься унікальна виставка

24.11.2016 18:00
Війна в зоні АТО – через об’єктив фотокамери: у ДніпроОДА експонуватиметься унікальна виставка

Він фотографував у «гарячих» точках світу, сьогодні в об’єктиві його фотокамери – війна в зоні АТО. У ДніпроОДА відомий фотограф Олександр Клименко відкриє персональну фотовиставку та презентує книгу «Фронтовий альбом». У жителів Дніпропетровщини є унікальна можливість поспілкуватися з автором, взяти в нього автограф та придбати фотокнигу. Вхід безкоштовний.

«У ДніпроОДА традиційними стали творчі зустрічі. У нас в гостях уже побували більше десяти відомих журналістів, літераторів, артистів. За два дні в ОДА – відкриття персональної виставки і презентація книги популярного фотографа-документаліста Олександра Клименка. Вхід вільний», – розказав радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Фото Олександра Клименка – приклад якісної української військової фотожурналістики. Репортер понад 20 років знімав війну у різних «гарячих» точках світу – Боснії, Косово, Ліберії, Сьєрра-Леоне, Нагірному Карабасі, Придністров'ї. З початку російської агресії автор документує війну на Донбасі.

На виставці в ОДА Олександр Клименко представить 70 фото, зафіксованих на лінії вогню. На них українські бійці готують їжу, чистять зброю, ремонтують техніку, відпочивають, йдуть в атаку, святкують перемогу.

Фотомиттєвості з передової – і у «Фронтовому альбомі», який автор презентує на виставці. Крім майже 200 знімків, до книги увійшли історії військових.

На виставці можна буде поспілкуватися з автором, взяти у нього автограф та придбати фотокнигу. Для всіх гостей, як завжди, – чай, кава та солодощі. Вхід вільний.

Беріть із собою гарний настрій і приходьте на творчу зустріч 26 листопада о 13.00 за адресою: Дніпро, пр. О.Поля, 1, перший поверх, хол ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...