App Store Google Play

Вілкул, Краснов та Погрєбов готують силовий зрив прийняття бюджету в Дніпрі

24.11.2016 13:40
Вілкул, Краснов та Погрєбов готують силовий зрив прийняття бюджету в Дніпрі

Депутати міської ради Дніпра з так званої «групи Вілкула» - представники фракцій «Громадська сила», «Опозиційний блок» та колишні представники більшості, що їх підтримали, мають намір залишити Дніпро без бюджету на 2017 рік. Для цього «опозиціонерами» запланований сценарій, що передбачає ряд силових акцій у приміщенні Дніпровської міської ради, аж до захоплення кабінетів та блокування сесійної зали.

Про це Дніпрограду стало відомо від співробітників комунального підприємства «Муніципальна поліція», у обов’язки яких входить підтримання порядку в будівлі Дніпровської міської ради.

За словами одного з представників комунального підприємства, протягом останніх двох діб мінімум двічі до різних співробітників зверталися представники так званої «опозиції» з пропозицією «не перешкоджати проходу громадян у будівлю» перед сесією міськради 1 грудня та напередодні, під час засідання виконкому. За це муніципалам, зарплата яких ледь сягає 5 тисяч гривень, пропонувалася «вдячність» в розмірі 1000 доларів США.

В якості «громадян», які мають проникнути на територію міськради перед сесією, можуть бути використані спортсмени і представники громадських формувань у супроводі депутатів від «опозиції». Метою знаходження вказаних осіб у будівлі міськради є перешкоджання проведенню виконкому міської ради із затвердження проекту бюджету на 2017 рік та зрив сесії запланованої на 1 грудня, де бюджет має бути прийнятий депутатами.

Як було заявлено Дніпрограду, працівники Муніципальної поліції, до яких зверталися з подібними пропозиціями, вже сьогодні подадуть заяви до правоохоронних органів про спробу підкупу.

Водночас, як стало відомо нашому виданню, людина на ім'я Дмитро Смолянський сьогодні спілкувався з представниками Цивільного корпусу «Азов», щодо залученню на матеріальній основі та під гаслами «очищення влади» представників ЦК «Азов» до участі в подібних акціях.

Останній – виключений у 2015 з лав «Правого сектору» - відомий у Дніпрі як організатор кількох спроб силових протистоянь із залученням «тітушок». Зокрема, Смолянський та його люди охороняли від знесення незаконні паркувальні майданчики одного з представників «Громадської сили» та відзначились опором правоохоронцям при знесенні незаконних малих архітектурних форм.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....