App Store Google Play

Вілкул, Краснов та Погрєбов готують силовий зрив прийняття бюджету в Дніпрі

24.11.2016 13:40
Вілкул, Краснов та Погрєбов готують силовий зрив прийняття бюджету в Дніпрі

Депутати міської ради Дніпра з так званої «групи Вілкула» - представники фракцій «Громадська сила», «Опозиційний блок» та колишні представники більшості, що їх підтримали, мають намір залишити Дніпро без бюджету на 2017 рік. Для цього «опозиціонерами» запланований сценарій, що передбачає ряд силових акцій у приміщенні Дніпровської міської ради, аж до захоплення кабінетів та блокування сесійної зали.

Про це Дніпрограду стало відомо від співробітників комунального підприємства «Муніципальна поліція», у обов’язки яких входить підтримання порядку в будівлі Дніпровської міської ради.

За словами одного з представників комунального підприємства, протягом останніх двох діб мінімум двічі до різних співробітників зверталися представники так званої «опозиції» з пропозицією «не перешкоджати проходу громадян у будівлю» перед сесією міськради 1 грудня та напередодні, під час засідання виконкому. За це муніципалам, зарплата яких ледь сягає 5 тисяч гривень, пропонувалася «вдячність» в розмірі 1000 доларів США.

В якості «громадян», які мають проникнути на територію міськради перед сесією, можуть бути використані спортсмени і представники громадських формувань у супроводі депутатів від «опозиції». Метою знаходження вказаних осіб у будівлі міськради є перешкоджання проведенню виконкому міської ради із затвердження проекту бюджету на 2017 рік та зрив сесії запланованої на 1 грудня, де бюджет має бути прийнятий депутатами.

Як було заявлено Дніпрограду, працівники Муніципальної поліції, до яких зверталися з подібними пропозиціями, вже сьогодні подадуть заяви до правоохоронних органів про спробу підкупу.

Водночас, як стало відомо нашому виданню, людина на ім'я Дмитро Смолянський сьогодні спілкувався з представниками Цивільного корпусу «Азов», щодо залученню на матеріальній основі та під гаслами «очищення влади» представників ЦК «Азов» до участі в подібних акціях.

Останній – виключений у 2015 з лав «Правого сектору» - відомий у Дніпрі як організатор кількох спроб силових протистоянь із залученням «тітушок». Зокрема, Смолянський та його люди охороняли від знесення незаконні паркувальні майданчики одного з представників «Громадської сили» та відзначились опором правоохоронцям при знесенні незаконних малих архітектурних форм.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...