App Store Google Play

У Дніпрі стартував перший у місті бізнес-форум "Україна - країна підприємців"

24.11.2016 14:40
У Дніпрі стартував перший у місті бізнес-форум "Україна - країна підприємців"

Сьогодні, 24 листопада, у приміщенні «Менора Гранд-Хол» стартував регіональний бізнес-форум «Україна — країна підприємців». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Бізнес форум зібрав більше 500 представників малого і середнього бізнесу, а також тих, хто лише мріє стати підприємцями. Захід ініціював найбільший банк України «ПриватБанк», за підтримки ДніпроОДА.

«Створення нових робочих місць та вирішення проблем підприємців сьогодні стає одним з пріоритетних завдань місцевої влади. Сьогодні на форумі ставимо за мету визначити механізми кредитування малого і середнього бізнесу і подальшою розробкою з міською та районною владою програм підтримки», - зазначив перший заступник Голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

Фахівець також зазначив, що на Дніпропетровщині вже існує програма підтримки підприємництва, але вона вимагає видозміни, основою для якої стане сьогоднішній захід.

«Сподіваюся, що в найближчий час програму підтримки бізнесу буде поліпшено і вже в наступному році ми отримаємо конкретні результати дій цієї програми», - наголосив Кужман.

Директор Дніпропетровського РП «ПриватБанку» Володимир Мацак зазначив, що Україна – третя в світі, яка експортує трудові ресурси в Європу.

«Через брак фінансових можливостей виїжджають за кордон працездатні ініціативні люди. Тому завдання нашого форуму – привернути увагу мешканців Дніпропетровщини, показати, що підприємництво є реальним засобом аби забезпечити сім’ю. Сьогодні у роботі бізнес-форуму передбачаються дискусії, навчання, різні консультації по малому і середньому бізнесу», - розповів Володимир Мацак.

Протягом заходу учасники форуму зможуть отримати індивідуальні консультації від фахівців про кредитування бізнесу, обговорити юридичні питання, податки, бізнес-консалтингу та психологію бізнесу та багато іншого.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...