App Store Google Play

У Дніпрі розпочали профілактичну вакцинацію проти грипу серед осіб із груп ризику

24.11.2016 13:20
У Дніпрі розпочали профілактичну вакцинацію проти грипу серед осіб із груп ризику

Усі міські центри первинної медико-санітарної допомоги в Дніпрі почали отримувати вакцину проти грипу, придбану коштом міського бюджету. Про це повідомила головний лікар Дніпровського міського центру здоров'я Алла Толчинська. Вона зазначила, що наразі закуплено 1 тисячу 702 дози сертифікованої французької вакцини «Ваксигрип». На це з міського бюджету було виділено 274 тис. грн.

«Вакцина вже надходить до наших центрів. Насамперед щеплення будуть зроблені особам із групи ризику, зокрема, медпрацівникам центрів, які мають безпосередній контакт із хворими. Це щорічна кампанія з вакцинації людей із групи ризику перед епідемічним сезоном. На сьогодні вже щеплені 230 осіб», – сказала Алла Толчинська.

В усіх центрах працюють кабінети щеплень. За словами головного лікаря міського центру здоров'я, усі охочі щепитися від грипу можуть зробити це в амбулаторіях центрів, самостійно придбавши вакцину в аптечних мережах. При цьому необхідно обов'язково дотримуватися температурного режиму при транспортуванні вакцини з аптеки до амбулаторії.

Алла Толчинська наголосила, що показники рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції в місті не перевищені, випадків грипу не зареєстровано. За останній тиждень у місті на ГРВІ захворіли близько 5 тисяч містян, 67% з них – діти віком від 1 до 17 років. За вказаний період до лікарень госпіталізовані 39 осіб.

Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Галина Даниленко додала, що вакцинація проти грипу є дієвою профілактикою. «Наш центр отримав 128 доз вакцини. Насамперед щеплення робимо медпрацівникам нашого центру згідно з планом, а також пацієнтам з групи медичного ризику: людям з хронічними легеневими, серцево-судинними патологіями, хворим на цукровий діабет», – розповіла головний лікар.

Пацієнтка центру Тетяна Кахіані каже, що робить щеплення від грипу щороку.

«Я входжу до групи ризику, тому напередодні зимового періоду лікарі рекомендували мені зробити щеплення від грипу. Сьогодні пройшла вакцинацію, тому впевнена, що не захворію», – наголосила жінка.

Нагадаємо, аптеки Дніпропетровщини отримали вакцину від грипу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...