App Store Google Play

На Дніпропетровщині викрили ще 8 гральних закладів

24.11.2016 11:20
На Дніпропетровщині викрили ще 8 гральних закладів

За 10 діб оперативники УЗЕ припинили діяльність 8 гральних закладів, у трьох містах області, вилучили майна на суму 400 тисяч гривень та незаконно зароблених коштів – понад 20 тисяч гривень. Про це повідомили в прес-службі УЗЕ, передає Дніпроград.

Роботу всіх, без виключення, закладів забезпечували адміністратори та охорона. Функціонували заклади у повній мірі – на моменти прибуття поліцейських послугами закладів користувалися гравці.

У Новомосковську, в результаті обшуків, вилучено 11 системних блоків, 11 моніторів, 6 телевізорів, 10 гральних автоматів, інша допоміжна техніка та грошові кошти у сумі понад 15 тисяч гривень, які адміністрація отримала від клієнтів. 

У Дніпрі поліцейські вилучили грального обладнання, у вигляді 7 гральних автоматів, 10 системних блоків, 17 моніторів, на суму 130 тисяч гривень та 560 гривень «прибутків».

Під час обшуків приміщень 2-х гральних закладів м. Кам’янське, з «каси» закладів вилучено понад 5 тисяч гривень, а гральної та іншої техніки на суму 150 тисяч гривень.

Працівники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області розраховує на допомогу небайдужих громадян, у досягненні спільної мети – боротьби з гральним бізнесом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...