App Store Google Play

На Дніпропетровщині найближчим часом подорожчає алкоголь

24.11.2016 14:00
На Дніпропетровщині найближчим часом подорожчає алкоголь

Сьогодні, 24 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Пост» головний державний ревізор Андрій Первой розповів подробиці ліцензування та реалізації підакцизних товарів. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Станом на 1 листопада реалізатором було видано 12359 ліцензій на торгівлю алкогольними і тютюновими товарами. Із початку року 1776 ліцензій було анульовано. Співробітниками ГУ ДФС було проведено 192 перевірки, внаслідок яких виявлено 111 порушень. Нацполіція також виявила 141 факт продажу даних виробів неповнолітнім, внаслідок цього 44 реалізатори втратили ліцензію», - заявив інспектор відділу ліцензування ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

24 жовтня ДФС України затвердила рекомендації щодо організації роботи головних управлінь ДФС із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За наявності відповідних ліцензій суб'єкти господарювання всіх форм власності можуть здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами. Такий дозвіл видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом виконавчої влади за місцем торгівлі суб’єкта господарювання, в поїздах, на морських або річкових суднах.

Для цього реалізаторам треба написати заяви та зібрати пакет необхідних документів, перелік яких визначено Законом № 481.

Не пізніше 10 календарних днів від дня одержання документів заявнику видається ліцензія або рішення про відмову у її видачі. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови.

У додатку до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями суб'єктом господарювання зазначається адреса місця торгівлі і вказуються перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі.

«8-9 листопада ВРУ прийняла зміни до постанови щодо цін на алкоголь, які вступлять у дію через 10 після публікації документу. Тепер українцям доведеться за горілку заплатити не менше 70 грн, а за коньяк – 105-120 грн. Такі ціни мають закріпитися надовго, адже якщо більше підняття вартості на такі вироби призведе до розвитку нелегальної торгівлі», - додав Андрій Первой.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...