App Store Google Play

На Дніпропетровщині найближчим часом подорожчає алкоголь

24.11.2016 14:00
На Дніпропетровщині найближчим часом подорожчає алкоголь

Сьогодні, 24 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Пост» головний державний ревізор Андрій Первой розповів подробиці ліцензування та реалізації підакцизних товарів. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Станом на 1 листопада реалізатором було видано 12359 ліцензій на торгівлю алкогольними і тютюновими товарами. Із початку року 1776 ліцензій було анульовано. Співробітниками ГУ ДФС було проведено 192 перевірки, внаслідок яких виявлено 111 порушень. Нацполіція також виявила 141 факт продажу даних виробів неповнолітнім, внаслідок цього 44 реалізатори втратили ліцензію», - заявив інспектор відділу ліцензування ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

24 жовтня ДФС України затвердила рекомендації щодо організації роботи головних управлінь ДФС із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За наявності відповідних ліцензій суб'єкти господарювання всіх форм власності можуть здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами. Такий дозвіл видається уповноваженим Кабінетом Міністрів України органом виконавчої влади за місцем торгівлі суб’єкта господарювання, в поїздах, на морських або річкових суднах.

Для цього реалізаторам треба написати заяви та зібрати пакет необхідних документів, перелік яких визначено Законом № 481.

Не пізніше 10 календарних днів від дня одержання документів заявнику видається ліцензія або рішення про відмову у її видачі. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови.

У додатку до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями суб'єктом господарювання зазначається адреса місця торгівлі і вказуються перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі.

«8-9 листопада ВРУ прийняла зміни до постанови щодо цін на алкоголь, які вступлять у дію через 10 після публікації документу. Тепер українцям доведеться за горілку заплатити не менше 70 грн, а за коньяк – 105-120 грн. Такі ціни мають закріпитися надовго, адже якщо більше підняття вартості на такі вироби призведе до розвитку нелегальної торгівлі», - додав Андрій Первой.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...