App Store Google Play

Хто розфарбував річку Дніпро у пурпурний колір?

24.11.2016 18:30
Хто розфарбував річку Дніпро у пурпурний колір?

Сьогодні, 24 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li координатор "Еко Патруля" Тетяна Лампіка розповіла, хто фарбує річку у рожевий колір. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Зазначимо, нещодавно активіст  Сергій Рульов помітив, що з колектора очисних споруд заводу ЄВРАЗу в Дніпро тече червона рідина замість очищеної води. Чоловік зняв відео та виклав його у Facebook.

«В Дніпрі немає червоної риби, зате є червона вода», - з іронією пожартував автор відео.

За словами Тетяни Лампіки, фірма, яка займається очищенням стічних вод великих заводів Дніпра - заводу ЄВРАЗу, Трубного заводу ім. Леніна і заводу «Коксохім», - є  ТОВ ВКФ «Найс».

"У 2015 році "Найс" заплатили за скидання рідких відходів більше 304 тис. грн. Це дуже велика сума. Навіть паперова фабрика з її отруйним островом на Самарі, який видно з космосу, заплатила значно менше - всього 42 тис. 929 грн", - розповіла Теятна Лампіка.

Координатор «Еко Патруля» впевнена, що на очисних спорудах, що належать раніше заводу ЄВРАЗу, тепер господарює фірма, яку в разі чого не шкода завалити штрафами та довести до банкрутства.

"Таким чином великі  підприємтсва-забруднювачи зняли з себе усю відповідальність за можливі екологічні непорозуміння", - зазначила Лампіка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...